Metody połowu - rady, porady, sprzęt, zanęty, przynęty > Gruntowa

kupno zestawu

(1/2) > >>

pitere:
1. Wędka teleskopowa Samuraj 360cm
- wykonana z włókna szklanego
- długość 360cm
- antypoślizgowa raczka
- wyrzut 60-120g
- ilość składów 8
- ilość przelotek 7
- akcja semi-paraboliczna
- w oryginalnym pokrowcu

2. Kołowrotek  King New2000
- kołowrotek 1 łożyskowy
- z nawiniętą na szpulę żyłką
- pojemność szpuli : 0.25-200, 0.30-150, 0.35-120
- przełożenie 5.14:1
- rączka prawa/lewa

czy jest cos wart i czy zda egzamin nad zalewem zmborzyckim jego cena to 76 zł prosze o opinie doświadczonych w polowach na grunt

proton:
Kolego zrób remanent w swoim sklepie wędkarskim i opisz tutaj cały swój asortyment. Podaj adres i godziny otwarcia tego sklepu. Dzięki temu zdobędziesz mnustwo nowych klientów. Wtedy konkurencja może Ci skoczyć.

piotr_okrasa:
Kolego Piotrze do tego zestawu potrzebna ci jeszcze katana ,a ten kolewrotek dasz wybrance swego serca do przędzenia wełny, zabawa  w rodzinę japońską  znakomita . Pozdrawiam

piotr_okrasa:
Kolego Proton dlaczego gnębisz na tym forum sprzedawców wyśminitego towaru. Jak go nie sprzeda to niech zrobi wystawkę nad wodą ,  napewno PSR go nie zarekwiruje przed uciązliwym spisaniem protokołu  , a w najgorszym przypadku samouszkodzeniem w czasie transportu do posterunku. Panie Proton ja widać same kłopoty z takim sprzętem . Pozdrawiam

pitere:
ja niechce go sprzedać tylko chce kupić jakiś sprzet na grunt!!!!! i taki znalazłem widze ze go wysmiewacie wiec jest nic niewart prosze o porade jaki kupic aby  jak najwiecej na niego złowic tzn na jak najwieksze liczbe katunków ryb był uzyteczny

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej