Metody połowu - rady, porady, sprzęt, zanęty, przynęty > Gruntowa

wedka na grunt POMOCY!!!

(1/2) > >>

pitere:
więc tak mam 200zł chce kupić sprzet do gruntu na małe jak i duze sztuki jaka wedke polecacie lowie tylko na jeziorach jak firlej kunów zalew rzeki odpadaja niemam auta  poradzicie cos konkretnego!! ?

tomjas78:
GRAND Viruoso Feeder - Jaxona . Kolega go kupił w tym roku i jest bardzo zadowolony. Długość i ciężar wyrzutu dopasujesz do własnych potrzeb.
CHARISMA Feeder - Jaxona . - Uzywam osobiście . Tańszy , ale też dobry . 
Mach 1 XT Power Feeder - Shakepearea -  Firma jedna z lepszych , a i kije w przystępnej cenie robią .
Tego akurat kupiłem synowi . Jest MOC.
Polecam feedery , bo są uniwersalne na wszystkie wody . W zależności od warunków zmieniasz szczytówkę i gitara. Polecał bym raczej takie 3,6m i do 60-70 gr. wurzutu .  

tomjas78:
A kijów u Pana w sklepie pewnie można znaleść jeszcze więcej . I w ten sposób sukcesie w biznesie nie osiągnie , bo taka sonda to lipa, ale mógł pan moja opinie poznać . To co dla mnie będzie idealne , dla innych nie do przyj,ecia będzie. 

pitere:
jakim sklepie? niemam zadnego sklepu chce kupic zestaw na grunt i tyle!!!!!nieznam sie na gruntówkach  a zestawy  wymienione w innych postach to pytania czy takie cos sie nadaje   z internetowych sklepów wiec nierozumiem

proton:
 Jeśli nie " walisz głąba " i nie masz sklepu, to idź do byle sklepu wędkarskiego i tam od sprzedawcy dowiesz się wszystkiego. A jeśli Ci się nie chce kupować w sklepie i wolisz klepać w klawisze, to kliknij w  "Allegro pl".Tam znajdziesz wszelkie dane o różnych oferowanych kijach. A jak już kupisz , to " z pocałowaniem ręki "wybrany sprzęt  poczta przyniesie Ci do domu.
Ps
Gajak Piotrnieznam sie na gruntówkach  Gruntówka- to byle kij z linką i obciążonym , leżącym na dnie zestawem  :)) . 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej