Nasze PZW > Przepisy PZW

rejestracja połowów

<< < (11/11)

piotr_okrasa:
do tomaszokret. Ludzie biznesu nie mówią ile zarobili.Jak bym ci podał kwotę któą zarobiłem to spadłby ci kapelusik z głowy, poczerwienałbyś jak Indianin z rezerwatu.Licz swoje dulki aby starczyło ci na opłatę w przyszłym roku.Widzisz cwaniaczku ja i tak nie będę należał do PZW, bo stać mnie na soś więcej niż łapać w niewoli.Miałem dosyć rezerwatu a ty w swoim rezerwacie powinneś nosic kolczyk w uchu z numerem koła i okręgu abyś nie nawiał do innego okręgu.

tomaszokret:
Do PIOTR_OKRASA: Rozbawiłeś mnie tym „ludzie biznesu nie mówią ile zarobili” :-P Udało ci się, naprawdę… :-D Dobra, starczy tego – rozmowa z tobą jest bezcelowa i bezsensowna. Jedyne argumenty, jakie potrafisz podać, to „WIEM, ALE NIE POWIEM” oraz „COŚ MI SIĘ WYDAJE, ALE JEST TAK NA PEWNO”. Przykre jest to, że do tej pory nie podałeś ani jednego konkretnego przykładu na poparcie swoich urojonych wątków, ani jednego dowodu – jesteś wściekły na świat za to, że nie jest w nim wszystko poukładane tak, jak ci się WYDAJE, że powinno być. Zbierasz głos na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia – ale w swoim mniemaniu i tak uważasz, że jesteś absolutnie pełen racji. Pienisz się przy tym i obrzucasz obelgami wszystkich, którzy mają czelność mieć inne zdanie od twojego, co świadczy tylko o miałkości twoich przemyśleń. Niestety – zbyt wielu ludzi nie podziela twojego zadania, więc bryzgasz pianą naokoło. Informuję, że zmuszony jestem od tej chwili ignorować twój bełkot, dokąd nie zaczniesz rozmawiać o konkretach w sposób konkretny – bo najwyższy wzlot twojego umysłu do tej pory i najcięższy argument, jaki udało ci się przytoczyć, to „pozamykać w rezerwatach, zakolczykować, zakuć w łańcuchy”, a także „złodzieje i oszuści, dyktatorzy”. Nie da się dyskutować w przypadku jakiejkolwiek chęci do dyskusji, karzełku… Jeśli chcesz porozmawiać – rozmawiajmy na argumenty, nie przywidzenia. Jeden dowód, jeden argument, jeden przykład, o który proszę cię od tak dawna…  Żegnam ozięble i czekam z niecierpliwością albo na jakąkolwiek twoją sensowną wypowiedź, albo na to, że spełnisz swoje obietnice i wypiszesz się z PZW.

Administrator2:
Do: "piotr_okrasa" i "tomaszokret" - proszę o przestrzeganie pkt 4 Regulaminu forum <admin>

piotr_okrasa:
Do admin. Ja tylko przedsawiam swoje zdanie na tematy organizacyjne w PZW i nie pozwolę sobie żeby mi ktoś ublizal na temat jak to się robiło za mojej dzałalności w PZW,a na to  nie miałem wpływu .Dla  mnie albo jestes europejczykiem gdzie obowiązuje swoboda.albo bądz tam gdzie kierują Tobą twoi decydenci.Panie ad

min ja nie chcę aby PZW się rozleciało tylko chcę jedności ogólno pojętęj, a nie prywatności w okręgach.Przecierz po to są delegaci z zarządów okręgów na zjazd delegatów do ZG aby takie problemy przedysutować i wyciągać wnioski. Z poszanowaniem i wędkarskim połam kija

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej