Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu  (Przeczytany 359416 razy)

henryk_p

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 253
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #45 dnia: June 18, 2020, 21:32:12 PM »
Witam po krótkiej przerwie warto było a w szczególności obejrzeć medialne wystąpienie dwóch v-ce prezesów a mnie bardzo zainteresował temat Nadzwyczajnego Zjazdu a w najbardziej  uzasadnienie dlaczego ma go nie być.
   Warto zerknąć do Statutu PZW paragraf 26 który bardzo precyzyjnie określa warunki jakie trzeba spełnić aby taki zjazd zwołać i aby poddać się weryfikacji trzeba  mieć sporo odwagi a teraz próbuje się na wiele sposobów udowodnić że obecna władza szczebla centralnego jest nieomylna i nietykalna.

   ad-6 Prawdą jest że ten punkt expose  jest dzisiaj szczególny bo w obecnej chwili ci co mają inne zdanie wobec obecnie panujących lub inaczej widzą problemy PZW prowadzi się wobec nich postępowania na razie wyjaśniające i aby było jaśniej to skarga pełnomocnika ZG we Wrocławiu /na tę chwilę to jakieś 40 osób cały ZO i byli pracownicy ZO we Wrocławiu oraz były pełnomocnik ZG w 2016r./prawda że pięknie.

 Wieści niosą że do ZG są kierowane wnioski o abolicję z okazji 70-lecia PZW a ja twierdzę że ZG nie będzie tak łaskawy.

  Czekam na najbliższe posiedzenie ZG zobaczymy? prawdą jest ci to że optymistą nie jestem.
Pozdrawiam H. Pokrzywa

nudzio

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 34
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #46 dnia: July 23, 2020, 19:43:15 PM »
Witam kolegów  coś cicho się zrobiło nikt nic nie pisze czyżby się nic nie działo w naszym kochanym związku , żadnych rewelacji pandemia dopadła wszystkich .
 Nic do końca jednak są działacze którym dobro Polskiego Związku Wędkarskiego jest na pierwszym miejscu natomiast w końcu stop Tym którzy go łamią i jak przeczytacie w piśmie Zarząd Główny dostaje na razie żółtą kartkę myślę że niedługo może pojawić się czerwona kartka za łamanie Statutu

Pismo od:                                                                                                   Warszawa 30 czerwca 2020 r .
Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy
W sprawie:  działań nadzorczych podjętych wobec Polskie Związku Wędkarskiego

W odpowiedzi na Pana pismo z dnia 4 maja 2020 r. uprzejmie informuję, iż w dniu 19 czerwca  2020 r. Prezydent m.st.Warszawy wystąpił do Sądu z wnioskiem o uchylenie uchwały nr.217/III/2020 Zarządu Głównego PZW z dnia 14 marca 2020 r. i uchwały nr 3. 2020 r. Głównej Komisji Rewizyjnej PZW z dnia 27 marca 2020 r.  oraz o udzielenie upomnienia władzom Polskiego Związku  Wędkarskiego

 Jak widzicie Koledzy i nawet Głównej Komisji Rewizyjnej się dostało

henryk_p

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 253
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #47 dnia: August 03, 2020, 20:10:17 PM »
Na liczniku prawie 188 tys. otwarć wszystkim dla których temat ZO we Wrocławiu budził zainteresowanie oraz wszystkim którzy brali udział w dyskusji dziękuję.Zamykam wątek wrocławski z nadzieją że przywrócone statutowe władze dotrwają do końca kadencji czego Im życzę.
  Z wędkarskim pozdrowieniem H.Pokrzywa

 

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.