Wody > Wykaz wód

tereny wód PZW

(1/1)

marvinmp:
Witam. Mam prośbę- czy ktoś jest w stanie podać mi mapkę z dokładnymi obszarami wód, które zajmują poszczególne koła PZW? najbardziej zależy mi na okręgu kieleckim i tarnowskim.

tomaszokret:
Do MARCIN PAWŁOWSKI: Nie ma takiej mapki. Musisz wziąć wykazy wód obu Okręgów, flamaster, dowolną mapę i sam sobie zrobić...

marvinmp:
witam. w czwartek zamierzam wybrać się na Wisełkę ale okreg tarnowski żąda wykupienia rejestru na tę rzekę, a przecież Wisła jest rzeką graniczną dla okręgu kieleckiego i tarnowskiego. Doradź co mam zrobić bo obawiam się że będę miał problem z wykupieniem tegoż rejestru. Pozdrawiam

tomaszokret:
Do MARCIN PAWŁOWSKI: Nie wiem, gdzie jedziesz dokładnie, ale Wisła nie jest Okręgu Kielce nawet na centymetrze swojej długości... Jeśli twój skarbnik nie ma rejestru na wody tarnowskie (być może zaopatrzył się przezornie w kilka), to albo będziesz się musiał wybrać po rejestr do Kielc sam lub poprosić kogoś (dziś odbyły się wybory do ZO, jutro o 16 zebranie wybranych w Kielcach w celu ukonstytuowania władz - na pewno ktoś z Jędrzejowa będzie jechał... :-P), albo trochę zakombinować... Tu znajdziesz rejestr okręgu tarnowskiego: http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/52/cms/szablony/2868/pliki/rejestr_polowu.pdf. Ponieważ rejestry tarnowskie dla wędkarzy z Kielc są płatne 10 zł, więc dodatkowo ujścij taką opłatę na rzecz ZO Tarnów, na druczku wpisując, że to za rejestr. Nie jest to zbyt "legalne", ale w razie kontroli możesz przynajmniej udowodnić swoją dobrą wolę...

marvinmp:
witam. Dzięki za odpowiedź Tomaszu, właśnie to chciałem wiedzieć. Dziś udało mi sie kupic rejestry w Skalbmierzu tak że cała Wisła jest w moim zasięgu. Planuję wypad do miejscowości Maśnik koło Połańca. Pozdrawiam serdecznie i życzę TAAAAAAAAAAAAKIEJ RYBY.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej