Nasze PZW > Przepisy PZW

Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów

<< < (5/6) > >>

henryk_p:
  Ostatnio wiewiórki stały się aktywne i takie różne wieści niosą że zbiera  się lojalki bo jak nie to? no i podpisują,tak zbiera szable do głosowania na najbliższym zjeżdzie,takie znane są przypadki że sąd koleżeński zmienił zdanie i zamienił naganę na upomnienie członkowi ZG zawsze to jedna szabla więcej z Okręgu na wschód od Wisły ciekawe są opinie na ten temat.
    Zastanawiam się jakie są przyczyny bycia u władzy i nasuwa takie przypuszczenie po analizie osiągnięć ZG w tej kadencji;
    -może RODO sądy koleżeńskie brak wykroczeń z ustawy o rybołówstwie
    -może zakup gruntów może kościół ale nie PZW /chyba że na działalność gospodarczą przecież mamy uprawiać wędkarstwo a nie produkować i sprzedawać ryby/
    -może obwody rybackie i Wody Polskie wieści są takie że boję się o nich pisać jedno jest pewne że PZW może bardzo dużo stracić/przy biernej postawie ZG/
    Jako bierny obserwator i rozmów z różnymi kolegami wędkarzami nasuwa się taki wniosek że jeśli nie wiesz o co chodzi to zazwyczaj chodzi o pieniądze a w tym przypadku to o wielki tort pod nazwą majątek PZW a trzeba tak zrządzać naszym stowarzyszeniem aby doprowadzić go do dziadostwa a wtedy tort stanie się zakalcem i będzie można kupić za marne grosze.
    Apel do rozsądnych wędkarzy nie opuszczajcie zebrań w kołach tam macie jedną ważną misję nie głosujcie na tych co chcą tak zreformować PZW aby doprowadzić nasze stowarzyszenie do dziadostwa.
   Na dzisiaj wystarczy z wędkarskim pozdrowieniem H.Pokrzywa
   
     

 

henryk_p:
      10.11.2021 Nadzwyczajny Zjazd to jest mój apel do delegatów,jeśli nie wiesz  jak zagłosować i na jakiego konia postawić to odpowiedz na następujące pytania?
     -co zrobiono przez kadęcję aby wędkarze którzy łamali prawo nie byli bezkarni, przecież imię i nazwisko nr.leg członkowskiej przynależność do koła nie jest hroniona  przez RODO,bo to nie są dane osobowe.
     -warszawskie wiewiórki takie wieści niosą że trwają prace nad zmianami w ustawie o rybactwie śródlądowym jest brak jakichkolwiek przedstawicieli ZG czyżby nas to nie dotyczyło?
     -trwają prace nad zmianami w ustawie o ustroju rolnym jak myślicie ktokolwiek nas reprezentuje?spróbujcie kupić jakikolwiek bajoro.
     -wiewiórki ostatnio się uaktywniły i takie tam różne wieści niosą wody polskie bardzo aktywnie ruszyły z programem wdrażania ustawy prawo wodne uważam że temat bardzo ważny dla PZW i nasi reprezentanci z ZG powinni szlifować buciorami dywany w tym resorcie w interesie naszego stowarzyszenia a jaka jest rzeczywistość brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony włodarzy ZG.
     -poproście o projekt nowego statutu który jest utajniony
     
Wiewiórki które ta złe wieści niosą , że boje się je tu cytować ale jedno jest pewne że utrzymanie nieudolnej władzy nie przyniesie chwały PZW.
  Większość delegatów na Zjazd to prezesi okręgów w waszych rękach przyszłość PZW znajdzcie odpowiedz na moje pytania i zagłosujcie za przyszłością naszego stowarzyszenia bo inaczej w nowym roku obudzimy się z ręką w nocniku.
   Z wędkarskim pozdrowieniem zatroskany siwiejący Henryk Pokrzywa
     
     

wb1119:
Zjazd Nadzwyczajny jest tylko na jeden temat, postawiony we wniosku o jego zwołanie. Te problemy powinny być poruszone na zwykłym Zjeździe.

henryk_p:
   Prawda jest że gdyby były normalne działanie ZG to należałoby omawiać te tematy na normalnym zjeżdzie ale normalnie nie jest bo nie zrobiono nic w tych tematach jeśli się mylę to rzecznik ZG może się wypowiedzieć to forum jest otwarte dla każdego.
    A tak na marginesie za usługi pełnomocnika w Okręgu Mazowieckim zapłacicie na rzecz ZG prawdopodobnie tak ok.200tyś.w końcu jesteście bardzo bogatym okręgiem to tak jakby kupił 15 ton karpia.
      Z wędkarskim pozdrowieniem Henryk Pokrzywa

wb1119:
Dlatego nie spieszy się z oddaniem okręgu. Takiej kasy to on nigdzie nie zarobi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej