Nasze PZW > Ogólne

ZG a koronawirus

(1/4) > >>

henryk_p:
     Zadzwonił do mnie przyjaciel z zapytaniem co zrobił ZG aby wędkarze zrzeszeni w PZW mogli realizować  swoje hobby informując mnie że działkowcy mogą przemieszczać do swoich działek sprawdziłem na;  www.pzd.pl aktywność i informacje ZG PZD jest imponująca.Sprawdziłem na stronie PZW co nasi włodarze zrobili i do kogo cokolwiek napisali aby nasi wędkarze mogli uprawiać wędkarstwo z zachowaniem  ostrożności związanej z epidemią otóż jest tylko komunikat z dn.1.04 informujący o zaostrzeniach w związku z epidemią.Jeśli myśliwi mają zgodę na wejście do lasu,działkowcy do swoich działek to należy zadać pytanie czy wędkarze /zazwyczaj samotnicy na odległych stanowiskach/nie mogliby uprawiać swego hobby.Wygląda na to że nie podjęto żadnych działań a szkoda.
Z wędkarskim pozdrowieniem H.Pokrzywa

ccinqq:
Kolejny raz mamy przykład jak nasz ZG dba o nas, to jest jakaś kpina.

wb1119:
Nie mówcie, że ZG nic nie robi. W marcu podjął uchwałę, że wniosek o zwołanie Zjazdu Nadzwyczajnego uznaje za nie ważny.
Myśliwi też nie mogą chodzić do lasu.Wydaje mi się ,że w rządzie mamy takie kompetentne osoby, że gubią się i wiedzą co mają robić. Albo jest to próba, ile ograniczeń mogą wytrzymać polacy bez buntu, pod przyszłą dyktaturkę.

witekkk:
Zachęcam ZG do zajęcia stanowiska w sprawie ograniczeń!
Jasno , łowimy czy nie. Jak nie łowimy to jak korygujemy składki ?

henryk_p:
Wczoraj nie sprawdziłem a dzisiaj prostuje jeśli chodzi o myśliwych Min.Środ. 4.04.br cytat z apelu
"Uszanujmy to i do lasów nie wchodzimy wciąż możemy przemieszczać poza zamkniętymi obszarami realizując zadania wynikające z prowadzenia gospodarki łowieckiej" całość do przeczytania na stronie PZŁow. Szanowny Panie/Kol. witekkk Statut PZW par.14 pkt.8 nie przewiduje ulg z tytułu "nie łowimy"i opłaty są stałe bez względu na to  jaki okres łowimy/za wyjątkiem opłat okresowych/. Pamiętać należy że Okręgi które gospodarzą na określonych terenach gospodarzą takimi środkami jakie otrzymają z opłat czyli składki członkowskiej i składki na zagospodarowanie.Jeśli w danym roku kalendarzowym poniesione koszty/zarybienia,podatki za dzierżawy i inne koszty/ będą wyższe to więcej jak pewne że w przyszłym roku opłaty wzrosną.Przepraszam zainteresowanych za błąd informacyjny jeśli chodzi o myśliwych.
Pozdrawiam H.Pokrzywa

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej