Sport > Sport kwalifikowany

Zawody eliminacyjne do GP Polski w spinningu na Nogacie

(1/1)

barwena:
To co się dzieje w kwestii organizacji zawodów to zwykły skandal. Jeśli GKS ma jakikolwiek wpływ na sytuację zaistniałą u organizatora powinien wyciągnąć daleko idące konsekwencje. Jak można dopuszczać do przeprowadzenia  kilku "losowań". Dzisiaj, na dwa dni przed zawodami PZW Elbląg publikuje nowy, zupełnie odmienny od pierwszego protokół losowania. To jawna manipulacja i złamanie obecnie obowiązujących wytycznych dotyczących organizacji zawodów. Zawodnicy zostali też przyporządkowani do sektorów pomimo że w drugim komunikacie jest jednoznacznie napisane, że losowanie ma się odbyć po rejestracji zawodników. Coś tu śmierdzi. Panowie organizatorzy nie urządzajcie sobie kpina,  bo ludzie jadą z drugiego końca Polski. Mamy zamiar złożyć oficjalny protest i domagać się zwrotu kosztów, ponieważ w zaistniałej sytuacji rozważamy rezygnację z uczestnictwa w tej farsie. Jeśli ktoś nie jest w stanie prawidłowo zorganizować zawodów rangi krajowej to niech się za to nie bierze.

aras_as:
Proponuje przyjrzeć się temu, co się działo na zawodach GPP na Sanie, i zawirowania ze zmianą miejsca i terminu kolejnych zawodów GPP, które z Torunia zostały przeniesione do Opola by w końcu wylądować na Rożnowie. W Elblągu, to też nie do końca winny jest organizator, gdyż polosował pary "karteczkami z czapki", a GKS zażyczył sobie by losowanie jak również całe zawody były przeprowadzone z programu p. Laskowskiego. Kto się przyjrzał uważnie tym dwóm tabelkom, ten poza zmiana par powinien to zauważyć (na dole jest podpisane). Taki to sobie panowie "monopol" urządzają. Także podsumowując startuje coraz mniej zawodników, bo jak się to wszystko widzi i słyszy, to się po prostu odechciewa.

jakubs:
No i po zawodach na Nogacie.

Tak sobie myślę, że o losowaniach, które wywołały tyle kontrowersji już wszyscy zapomnieli.
I dobrze, bo bądź co bądź, nie wynikały one z błędów organizatora.

Jeżeli chodzi o organizację samych zawodów, to z czystym sercem mogę powiedzieć, że były to jedne z najlepszych zawodów w jakich dane mi było brać udział.

1. Świetny dojazd do łowiska;
2. Slip z "prawdziwego zdarzenia";
3. Profesjonalna obsługa sędziowska;
4. Zadziwiająca ilość sędziów sektorowych na wodzie;
5. Baza noclegowa, której niczego nie brakowało i która jest w stanie pomieścić naprawdę wielu zawodników;
6. Zorganizowanie sobotniej integracji;
7. Miły akcent na koniec z pokrojeniem tortu przez zwycięzcę zawodów;
8. ...i na koniec; wspaniałe łowisko, które ma ogromny potencjał. Jest w nim sporo szczupaka i okonia. Trafiają się przyłowy w postaci pięknych boleni. Myślę, ze wyniki byłyby duże lepsze, gdyby zawody zorganizować na początku maja, ale nie ma co narzekać, bo i tak było super.

Życzyłbym sobie, aby decydenci odpowiedzialni za ustalanie grafików zawodów na rok 2016, nie zapomnieli o Nogacie, bo jest to łowisko w pełni wszechstronne i bez problemu można na nim zorganizować zawody rangi GP Polski.

Serdecznie pozdrawiam
Jakub Sokołowski

haliniak:
I co?Można? A pewnie ,że można.Wystarczy chcieć.Pozdrawiam i życzę tradycyjnie wszystkiego najdłuższego ;D

haliniak:
A jeszcze jedna sprawa.Myślę,że organizatorzy czekają na "przepraszam" kolego "BARWENA".Pozdrawiam i tradycyjnie...najdłuższego ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej