Do Admina > Forum - techniczne uwagi, sugestie, ...

Ile wynosi czas oczekiwania na utworzenie zakładki / strony koła po zgłoszeniu administratorowi?

<< < (2/2)

gablynx:
Do Administratora!
Na podanym linku  http://www.pzw.org.pl/home/znajdz jest napis:
 "Lista Kół, Klubów sportowych i innych jednostek PZW może być nie pełna. Wszelkie nieprawidłowości prosimy zgłaszać do administratorów portalu lub Okręgów PZW."
Wybierałem podpis zgłaszać, po wczytaniu kolejnej strony jest zgłoś koło (oczywiście jestem zalogowany) wybieram okręg kaliski i wpisałem Koło PZW JAFO Jarocin. Jak do tej pory nic, a takie zgłoszenie w ciągu miesiąca zrobiłem 5 razy. Za każdym razem komunikat "administratorzy zostali powiadomieni..." no i gdzie jest problem skoro to jest takie proste, chyba po tamtej stronie kabla. Jeżeli okręg kaliski nie ma osoby zajmującej się zgłoszeniami to powinni gdzieś umieścić informację o tym.

Administrator2:
Okręg w Kaliszu posiada opiekuna okręgowego portalu. W przypadku braku reakcji z jego strony należało skontaktowac się z adminem głównym.

Informuję, że dodano prezentację "Koło PZW JAFO Jarocin" http://www.pzw.org.pl/2316/. W celu administrowania tą prezentacją proszę o kontakt bezpośredni z biurem okręgu kaliskiego http://www.pzw.org.pl/24/dane_podmiotu. Administrator przekaże wszelkie potrzebne informacje, w tym instrukcję obsługi oraz poprosi o wypełnienie standardowego oświadczenia dla administratora prezentacji. W przypadku braku reakcji ze strony biura, proszę o kontakt z adminem głównym.

Admin

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej