Do Admina > Forum - techniczne uwagi, sugestie, ...

no w końcu! ;)

<< < (3/4) > >>

slawek_buda:
slawek_budaSuper  super sprawa panowie jakis super przepis na kulki proteinowe podziele sie swoimi przepisami

pzwokon:
A niech mnie drzwi ścisną. :) W końcu forum. Brawo. :)
Szkoda jedynie, że takie "biedne". Brakuje całej gamy przydatnych funkcji ale mam nadzieję, że "pełna wersja" forum pojawi się lada chwila. :)

arnie:
I jeszcze dobrze nie zaczęło działać a już robi się bałagan... moderatorzy... to zniechęca do aktywności! Wiem, że to wersja BETA ale nawet taka wersja powinna mieć jakieś standardy.

skalar92:
mam pytanie co w związku z utrata rejestru połowów z roku 2008 chodzi mi o to co się stanie wiem że trzeba to zgłosić w swoim okręgu czy jest za to jakaś dodatkowa opłata ?? proszę o szybkie odpowiedzi :) z Góry Dziękuje

jerzykowalski:
skalar92mam pytanie co w związku z utrata rejestru połowów z roku 2008 chodzi mi o to co się stanie wiem że trzeba to zgłosić w swoim okręgu czy jest za to jakaś dodatkowa opłata ?? proszę o szybkie odpowiedzi :) z Góry Dziękuje

Szybką odpowiedź można uzyskać w kole albo w biurze okręgu. Każdy okręg ma swoje regulacje, jako uprawniony do rybactwa.  W niekórych okręgach rejestr to tylko rodzaj "spisu z natury", wykaz ryb, które "ubyły" z łowisk, a w innych  - dodatkowe narzedzie prowadzenia gospodarki w obwodach rybackich, czy wręcz element uprawnień do wędkowania. W zalezności od tego na ile powaznie traktowany jest rejestr, na ile jest wazny i przydatny, mogą być ustalone dodatkowe regulacje w okręgu. Pozdrawiam serdecznie. Jerzy Kowalski

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej