Nasze PZW > Przepisy PZW

Pytanie nowego

(1/2) > >>

chmielo:
Witam Serdecznie!
Traf chciał, że w rodzinie mam szwagra wędkarza, który zaraził mnie bakcylem. Chciałbym z nim 2-3 razy w roku wyskoczyć nad wodę i posiedzieć z "kijem". Jednak nie posiadam karty wędkarskiej, a uciekanie po krzakach mnie nie bawi.
Moje pytanie jest następujące:
Czy na wszystkich odcinkach Wisły wymagana jest karta wędkarska, jeśli tak, to jak ją mogę zdobyć?
Z góry dziękuję za informacje, bo jestem jeszcze zielony w wędkarstwie.
Pozdrawiam

kslkacper:
Musi pan posiadać kartę wędkarską.
Karta wędkarska jest dokumentem uprawniającym do amatorskiego połowu ryb, lecz żeby łowić ryby musi pan  posiadać zezwolenie od właściciela lub dzierżawcy danej wody.

kslkacper:
Aby otrzymać kartę wędkarską musi pan zdać egzamin z Regulaminu amatorskiego połowu ryb.
Egzamin może pan zdawać w najbliższym kole P Z W.

dyrekto:
ale pogliście koledze ... super ! chmielo podaj skąd jesteś , jaki twój okręg a zresztą chwila... przecież masz szwagra wędkarza , to on powinien ci podpowiedzieć co gdzie i jak. jeżeli już szwagier mieszka daleko to tak w sentencji ... potem postaram się ci pomóc a tak  wogóle zapraszam cię kolego chmiel do kliknij : <a href=\'http://www.wedkuje.pl\' target=\'_blank\'><img src=\'http://www.wedkuje.pl/_banery/banerrew_120x50.gif\' border=\'0\' width=\'120\' height=\'50\' alt=\'Społecznościowy Portal Wędkarski wedkuje.pl\'></a> mój nik dyrekto tam znajdzie sz- cie wielu ciekawych ludzi i wiele ciekawych informacji

dyrekto:
sory tu wejście www.wedkuje.pl/index.php

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej