Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów  (Przeczytany 28406 razy)

henryk_p

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 249
Odp: Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów
« Odpowiedź #15 dnia: September 28, 2021, 21:38:37 PM »
  Uzupełnienie płaca jest podana brutto a dieta netto.
  H.Pokrzywa

henryk_p

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 249
Odp: Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów
« Odpowiedź #16 dnia: September 29, 2021, 21:11:12 PM »
Zapraszam do lektury na Facebook  wedkarzpolski tam są pokazane dokumenty na temat legalności działania ZG PZW miłej lektury.
H,Pokrzywa

henryk_p

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 249
Odp: Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów
« Odpowiedź #17 dnia: October 02, 2021, 19:10:50 PM »
 :) :)

henryk_p

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 249
Odp: Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów
« Odpowiedź #18 dnia: October 06, 2021, 20:23:52 PM »
  Wiewiórki które biegają w pobliżu Twardej różne wieści niosą czasami dziwne i mogą mijać się z prawdą ale nie mnie to osądzać lojalki to fakt czemu mają służyć tylko można się domyślać że chodzi o to aby przyrośnięte stołki oraz diety działacze dalej otrzymywali,ale najbardziej nie mogę zrozumieć że członkowi ZG akceptowali pomysły prezydium łamiąc przy okazji Statut,dowodem w sprawie jest wyrok sądu.
   Zgodnie z par.17pkt.1i2 najwyższą władzą w PZW jest KZD i właśnie na tym Zjeżdzie delegaci mogą przyjąć uchwałę w której określi się wysokość diety dala działaczy w moim okręgu jest taka uchwała i w okresie kadencji nie spełniając określonych warunków nie było wniosku o podwyżkę diety./dla zainteresowanych Okręg Wałbrzych/
   Dla przypomnienia /dotyczy to między innymi działaczy/ należałoby przypomnieć par.5 pkt.1 w naszym stowarzyszeniu nie wszyscy działają za diety między innymi praca w kołach zazwyczaj za złe słowo.
  Na dzisiaj wystarczy z wędkarskim pozdrowieniem H.Pokrzywahenryk_p

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 249
Odp: Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów
« Odpowiedź #19 dnia: October 13, 2021, 18:45:12 PM »
     Statut par.20 pkt.7  W nadzwyczajnym zjeżdzie uczestniczą delegaci uprawnieni do brania udziału w ostatnim zjeżdzie zwyczajnym, z zastrzeżeniem par.18 ust.7 i 8.
               par.18 pkt.7 Mandaty delegatów na zjazd okręgowy i Zjazd Krajowy zachowują ważność w okresie kadencji.Mandat delegata wygasa w przypadku rezygnacji, ukarania zgodnie z par.16 ust. 7 Statutu PZW, ustania członkostwa.
               par.16 pkt.7 Członek Związku ukarany prawomocnym orzeczeniem sądu koleżeńskiego karą określoną w ust.2 pkt. 2-3 lub skazany prawomocnym wyrokiem sądu powszechnego za przestępstwo popełnione z winy umyślnej,ścigane z oskarżenia publicznego traci prawo do pełnienia funkcji we władzach i organach Związku łącznie z pozbawieniem mandatu delegata. Ukarany nie może być wybierany do władz i organów Związku do czasu zatarcia kary.
     
    Mam pytanie dla tych co Statut PZW znają i mogą odpowiedzieć na  pytania ?
    -czy obecny ZG ukarany przez Sąd mają prawo startować w Kołach o mandat delegata.
    -czy w Nadzwyczajnym Zjażdzie mogą brać udział członkowie ZG

  Z wędkarskim pozdrowieniem  H.Pokrzywa

henryk_p

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 249
Odp: Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów
« Odpowiedź #20 dnia: October 13, 2021, 20:55:24 PM »
  Ostatnio wiewiórki stały się aktywne i takie różne wieści niosą że zbiera  się lojalki bo jak nie to? no i podpisują,tak zbiera szable do głosowania na najbliższym zjeżdzie,takie znane są przypadki że sąd koleżeński zmienił zdanie i zamienił naganę na upomnienie członkowi ZG zawsze to jedna szabla więcej z Okręgu na wschód od Wisły ciekawe są opinie na ten temat.
    Zastanawiam się jakie są przyczyny bycia u władzy i nasuwa takie przypuszczenie po analizie osiągnięć ZG w tej kadencji;
    -może RODO sądy koleżeńskie brak wykroczeń z ustawy o rybołówstwie
    -może zakup gruntów może kościół ale nie PZW /chyba że na działalność gospodarczą przecież mamy uprawiać wędkarstwo a nie produkować i sprzedawać ryby/
    -może obwody rybackie i Wody Polskie wieści są takie że boję się o nich pisać jedno jest pewne że PZW może bardzo dużo stracić/przy biernej postawie ZG/
    Jako bierny obserwator i rozmów z różnymi kolegami wędkarzami nasuwa się taki wniosek że jeśli nie wiesz o co chodzi to zazwyczaj chodzi o pieniądze a w tym przypadku to o wielki tort pod nazwą majątek PZW a trzeba tak zrządzać naszym stowarzyszeniem aby doprowadzić go do dziadostwa a wtedy tort stanie się zakalcem i będzie można kupić za marne grosze.
    Apel do rozsądnych wędkarzy nie opuszczajcie zebrań w kołach tam macie jedną ważną misję nie głosujcie na tych co chcą tak zreformować PZW aby doprowadzić nasze stowarzyszenie do dziadostwa.
   Na dzisiaj wystarczy z wędkarskim pozdrowieniem H.Pokrzywa
   
     

 

 

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.