Dzieci i młodzież > Ogólne

Wygodny i bezpieczny kask

(1/2) > >>

jankps:
Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś kasku, dojazdy na co dzień. Możecie polecić mi coś w tym zakresie? Zależy mi na bezpieczeństwie, więc jestem w stanie nawet trochę więcej zapłacić.

henryk_p:
Najlepszy to taki wojskowy i koniecznie z czasów minionych bo wygodny nie uciska i chroni od strzałów z procy bo to nie wiadomo kiedy można dostać po makówce.

pablo35:
Wojskowe, to chyba chodzi o te otwarte. Dobre kaski, ale dla motocyklistów, którzy nie rozpędzają się do zbyt dużych prędkości.
Czyli na motorynki, na skutery, na quady - to jest całkiem dobra opcja.
Dla kogoś, kto jeździ z prędkościami od 80 km w górę, lepszą opcją wydaje się być kask szczękowy lub integralny. Lepszą bo bezpieczniejszą.
Odsyłam jeszcze tutaj: https://schuberth.com.pl/kaski-integralne

baba_jaga:

--- Cytat: jankps w July 19, 2018, 11:41:51 AM ---
Zależy mi na bezpieczeństwie, więc jestem w stanie nawet trochę więcej zapłacić.

--- Koniec cytatu ---

Mówisz i masz: https://tricentre.pl/product-pol-999-Limar-SpeedKing-Aerodynamiczny-Kask-triathlonowy-Czarno-zielony-5.html?gclid=CjwKCAjwkMbaBRBAEiwAlH5v_vKD0t6K3GYU06ZXF_tgg8_RPgBFb6W0MWDsA9cNzH8P3TVqFUS0BBoC-bcQAvD_BwE

henryk_p:
A ja myślałem że jest to portal wędkarski i wygląda na to że co niektórzy dostali z procy i nie zrozumieli ironii w moim wpisie a wygląda na to że jednak potrzebny jest potrzebny kask psia krew starzeje się.Amen.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej