Dzieci i młodzież > Wędkowanie i udział w zawodach

Uwielbiam to hobby

<< < (3/4) > >>

tomaszokret:
Do TOMJAS78tomjas78To zgłaszanie nie zawsze skutkuje . Próbowałem wiele razy i zdarzało się ,że sama policja z workami po ryby przyjeżdzała.

Taaaa?... Ile razy próbowałeś i ile razy Policja przyjeżdżała z workami po rybę?... :-P

tomjas78:
DWA  i dałem sobie spokój.

tomjas78:
Ale nie twierdze ,że wszyscy tacy są. Wszędzie znajdą się jakieś wszy , które psują kogoś dobre imię

michal111:
Ja jestem z Lublina, nie wiem dokładnie skąd wziąć informacje dot. zawodów. Łowię już od 5 lat (mam ich 13), wiem, że dopiero w marcu mogę mieć kartę ale są niektóre zawody, na które moga chodzić osoby bez karty. Skąd mogę wziąć informacje ???

Pozdrawiam

arnie:
MichałJa jestem z Lublina, nie wiem dokładnie skąd wziąć informacje dot. zawodów. Łowię już od 5 lat (mam ich 13), wiem, że dopiero w marcu mogę mieć kartę ale są niektóre zawody, na które moga chodzić osoby bez karty. Skąd mogę wziąć informacje ???
<br />
<br />                                             Pozdrawiam

Witam
Kartę wędkarską już możesz mieć ponieważ ustawa nie reguluje dolnej granicy wieku. Problem jest w starostwach, które źle interpretują ustawę i często blokują wydawanie kart wędkarskich osobą do 14 roku życia.

Jeśli jesteś członkiem PZW to pierwsze informacje o zawodach znajdziesz w Kole do którego należysz. Możesz startować zgodnie z regulaminem zawodów w teoretycznie wszystkich zawodach organizowanych przez Koła. Jedyny problem to ilość młodzieży w Kole. Zdarzyć się może że będziesz musiał stanąć w szranki z seniorami, ale to reguluje regulamin zawodów w Kole.

Inne zawody to zawody na szczeblu Okręgu. Okręg robi w roku zawsze jakieś zawody dla dzieci i młodzieży i często są to zawody dla wszystkich chętnych.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej