Nasze PZW > Ogólne

Uchwała ZG 402/I/2022 z dn.18.01.2022

(1/2) > >>

henryk_p:
  W dniu 18.01.2022 na posiedzeniu poszerzonym o Prezesów ZO została przyjęta Uchwała ZG 402/I/2022 z dn.18.01.2022 która zakazuje negocjacji Zarządów Okręgu z Wodami Polskimi w sprawie użytkowania  obwodów rybackich.
   Ponieważ na różnych portalach społecznościowych pojawiają informacje dotyczące obwodów rybackich użytkowanych przez PZW wszelkie wnioski i zapytania należy kierować do władz Zarządu Głównego w Warszawie
   Z wędkarskim Pozdrowieniem Henryk Pokrzywa

wb1119:
Czyli Zarząd Główny będzie zawierał umowy na dzierżawę wód? Boją się utraty władzy.

henryk_p:
   Wody Polskie zaprosiły 14 okręgi na 20.01 2022 celem spotkania miało być przedstawienie pilotażowego programu współpracy Okręgów i Wód Polskich na wodach skarbu państwa czyli obwodów rybackich.Zarząd Główny  zorganizował posiedzenie ZG poszerzone o Prezesów ZO w dn.18.01.2022 gdzie wiodącym tematem było zaproszenie 14 okręgów na rozmowy przez Wody Polskie co skutkowało przyjęciem Uchwały ZG 402/I/2022 i zarazem wycofanie się Okręgów z rozmów z Wodami Polskimi.Po obejrzeniu i wysłuchaniu konferencji prasowej Ministra Gróbarczyka i jego gości przestałem być optymistą.
  Z wędkarskim pozdrowieniem Henryk Pokrzywa

radoslaw84:
To jest jakaś masakra ZG rozpierdziela PZW.
Bez rozmów z Wodami Polskimi nic dobrego nie będzie.
Ale co się dziwić jak Wodach Polskich są staży działacze PZW których właśnie Ci panowie którzy teraz zarządza wyrzucili. To kto z nimi będzie teraz rozmawiać.
To po co okręgi mają osobowość prawną jak zg pzw zebrania im rozmawiać.
Myślę że tam to trzeba tylko z taczkami podjechać i skończyć z tymi Panami.

viktor0:
]Jeżeli Okręg nie może zawierać porozumień z przykazu Zarząd Główny to należało by oderwać się z PZW i zrobić Wałbrzyski Związek Wędkarski ewentualnie Dolnośląski Związek Wędkarski ,po co i za co mamy płacić haracz na Zarząd Główny.Wody Polskie nawet jak zdobędą sympatyków to po 2 lub 3 latach polegną. Na pewno utworzy się grupa dowodząca i do brania Kasy , ale WP nie ma Żadnej infrastruktury, Straży  rybackiej i po prostu ludzi do pilnowania i gospodarowania na podległych wodach.Wszystkim Życzę Dużo Zdrowia i podejmowania decyzji.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej