Forum dyskusyjne koła 126 Odra > Sprawy organizacyjne koła

Zawody o Puchar Kierownika Polderu Buków RGZW

(1/1)

Jędrzej:
http://www.kolo-odra.pzw.org.pl/wiadomosci/128415/61/zawody_o_puchar_kierownika_polderu_bukow_rgzw__3004_do_0305_2016

Według mnie, zamykanie Srebrnioka na długi weekend , bo są rozgrywane zawody o puchar kierownika polderu to nieporozumienie! Do tej pory popierałem działania mojego koła, teraz jednak wyrażam swoje niezadowolenie!
Przecież takie zawody można przeprowadzić w inny dowolny weekend, nie trzeba ludziom odbierać majówki.
Drodzy Państwo, nikogo nie obchodzi kierownik polderu, zwłaszcza zawody na jego cześć! Ludzie chcą korzystać ze swojego konstytucyjnego prawa i łowić na polskich wodach, Wy im to utrudniacie czyniąc sobie z wody 656 prywatny folwark. Proszę o odwołanie tych zawodów i przeniesienie imprezy na wodę licencyjną Sazan.

krzysztof_13:
Kol. jest to bardzo ciekawe co piszesz a tak na marginesie to znaczy że ten zbiornik jest dla Ciebie gdyż chcesz sobie zrobić majówkę  , możne weźmiesz udział w tych zawodach nic Ciebie to nie kosztuje , oskarżenie jest bardzo poważne.

Jędrzej:
Prezesie, nie tylko dla mnie ale dla wielu wędkarzy, którzy biorą urlopy i chcą połowić w majówkę. Rozumiem zawody w jeden dzień, ale zamykanie na trzy dni, pod imprezę w takim czasie to nie jest w porządku . I o jakie oskarżenie chodzi ? Przecież te zawody to niezbity fakt, nad Srebrniokiem są nawet rozwieszone informacje.
Rozumiem, że decyzja jest już nieodwołalna. To bardzo przykre i smutne, nie spodziewałem się tego po Was.

krzysztof_13:
Kol. tak jak ty i inni pracują i też maja wolne prawie w tą majówkę i prawie chcą się spotkać  połowić , pogadać a najbardziej szczytnym celem to uczcić zawodami o puchar kierownika nadzoru polderu Buków czy aż tak to źle wygląda w twoich czy tam obecnych kolegów   to co widzę na srebrniku łowi raptem czterech wędkarzy 5  wędkarzy lub jest pusty  najlepiej to wynika z rocznych zestawień połowu ryb dlatego mamy dotacji z Okręgu 4000 do 6000 zł na zarybienie tylu łowi wędkarzy i odłowi tam ryby  więc promocja i propagowanie zbiornika na tym polega jak się w oczach kierownika Polderu pokażemy z dobrej strony to wywalczymy więcej sam widzisz że staramy  się przesypać tą wyrwę i o dopuszczenie dojazdu samochodnymi zrobienia tam stanowisk wszystko zmierza w dobrym kierunku więc nie walczmy tylko róbmy wszystko aby był porządek i ład a osiągniemy dużo , może się uda dopuścić jakieś przyczepy stanowiska miejsce jest warunki ustalimy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej