Forum dyskusyjne koła 126 Odra > Sprawy organizacyjne koła

Ludzie swoje, prezes swoje.

(1/7) > >>

slaj8:
Witam. Chciałem poruszyć wątek miasteczka kempingowego na Łęgoniu. Jak dobrze pamiętam na zebraniu w grudniu odbyło się głosowani w w tej sprawie i większością głosów zostało przegłosowane że kempingi nie mogą przebywać na Łęgoniu dłużej niż tydzień a tu lipa od początku marca znowu się ustawiło miasteczko, nawet drzewa powycinali żeby się pomieścić. Jak widać prezes koła ma gdzieś ludzi, ważne jest żeby znajomi byli zadowoleni i kasa się zgadzała - żenada.  >:( >:( >:( >:(

Swish:
Brak słów na zebraniu było jasno powiedziane nie mówiąc już o tym że było głosowanie brawa dla zarządu!

henryk_p:
Koło jako część okręgu nie ma osobowości prawnej i nie może prowadzić działalności gospodarczej, uchwała waszego Walnego Zgromadzenia bez zatwierdzenia przez ZO jest  uchwałą która obowiązuje  członków waszego koła.Warto znać Statut PZW aby nie podejmować złych,nieprzemyślanych uchwał bo szkodzi się własnym członkom koła.   

krzysztof_13:
tzn. w jakiej części Koło prowadzi działalność gospodarczą bo coś nie rozumie.- nie pobieramy żadnych opłat oprócz zbierania składek , co do przyczep tak Zarząd postanowił i są ograniczenia , jest dział gospodarczy i decyduje.

Swish:
Rozumiem że ci co mają przyczepę mogą ją tam postawić i nie wędkować? Bo byłem i sam widziałem zajęli sobie tylko miejsce jak Pan to wytłumaczy? Nie wspomnę o robieniu podestów z desek wycince drzew i postawieniu własnego kibla za przeproszeniem? Żal...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej