Zbiornik Licencyjny Sazan > Masz jakiś pomysł? napisz!

Zawody SAZAN 2012!!!

(1/1)

stary:
Powiem tylko tyle ,  na sazanie co roku było super na zawodach . To były najgorsze zawody na jakich byłem
 Organizator nie potrafił zaplanować dobrych zawodów pozbierał tylko kase i kupił za to nagrody to tak jak by pare druzyn przyjechało na zasiadke dali po 500zł i kto złowi najwięcej bierze wszystko.Co roku byli sponsorzy , posiłki . A teraz co ! - gdy wpłacalem pieniarzki nikt nie informował mnie ze nie bedzie posilków bo nie ma sponsora.  Moim zdaniem i zdaniem wielu kolegów były to słabe zawody ! Jezeli w przyszłym roku ma byc podobnie wielu zespołów napewno tam nie bedzie bo za 500 zł wybiorą inne zawody ! I nie chodzi tu tylko o jedzenie ale chodzby o to ze przed zawodami nikt nie informowal o jakich kolwiek zmianach !
Myśle ze organizator powinien to przemyslec bo zbiornik macie fajny i wiele razy było udowodnione  ze mozna zorganizowac napeawde fajne zawody , bo takie dotąd byly zawsze . Niestety co do tych to sie rozczarowałem .
Życzę by w przyszłem roku zawdoy odzyskaly zwoją renome i zmazały tegoroczną plame !
Pozdrawiam

krzysztof_13:
masz rację i na pewno w przyszłym roku jako 5 zawody będą super zorganizowane ale dużo zależy od was samych - jest czas czekam na powazne propozycje i wszelkie uwagi

stary:
6 Zawody panie Prezesie :d

Propozycje zmian ? Ja mam tylko jedną-  powaznie porozmawiac na ten temat z organizatorem - zorganizował juz tyle razy zaowdy ze napewno wie o co chodzi , co zrobił zle itp. Mysle ze potrafi on zorganizowac fajne zawody a ta wpadka to było tylko z lenistwa . 

Pierwsza zecz zacząc szukac sponsorów !!
Droga zecz ułożyć regolamin i nie zmianiac go w trakcie zawodow jak komu pasuje .
Nastepną zeczą jest  to zeby dobrze poinformowac wszystkich co i jak na zawodach . ( Napisac dłogo przed zawodami czego mozna sie spodziewac itp. zeby kazdy wiedzal na co sie pisze .  Jakis progam zawodow , bo w tym roku to pisało tylko do kogo dzwonic sie zapisac i gdzie zapłacic !!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej