Zbiornik Licencyjny Sazan > Masz jakiś pomysł? napisz!

RELACJA !!

(1/2) > >>

stary:
HEHE Widzieliście ? Jakie zawody taka relacja !! Pare fotek na niektórych nic nie widac i gotowe , gdzie sa pelne wyniki kto był 4 , kto 7 itp. !! Jakas któtka relacja pisemna itp. !!!!!  Nawet nie stać nikogo na to zeby odpisać na forum . Zero jakich kolwiek wyjaśnień !! 
Ciekaw jestem czy organizator chodz raz sprobował zdobyć jakiegoś sponsora !!
Dalej czekamy na odpowiedz !!!!!!

speed123:
Stary ja też jeszcze chwilę poczekam na jakąkolwiek opinię na mój post - jest w zakładce pt "Na temat Zawodów Karpiowych Sazan 2012" jeśli nie czytałeś.... Totalnie olewają każdego!!!  A potem wyślę zapytanie do zarządu PZW, bo może oni tam nie wiedzą jak w tym kole przestrzega sie regulaminu zwodów???

stary:
Równierz bedze wysyłał takie coś , na tym łowisku zaczynaja sie dziać złe zeczy !! Jakies Jesiotry zamiast duzych karpi !! Na drodze dziury jakbś wjezdzał na jakąs dziką wode PZW a przeciesz to jest Licencyjne lowisko za które płaci sie nie małe pieniądze !!!!!

Może zarząd sie juz wypalił i czas na zmiany ?? A jesli nie to panowie pokazcie ze tak nie jest i zabierzcie sie do pracy !!!!!!!!!!!!!!!
A zacznijcie od podania PEŁNYCH wyników zawodów !!

krzysztof_13:
Zgadzam się z kolegą ale Zarząd Koła otrzymał tylko od kierownictwa zdjęcia oraz wyniki za trzy pierwsze miejsca 1  miejsce Fish Pont Adam Sobik Jacek Tomasik wynik 43960 pkt , 2 miejsce Rockworld II Marcin Herman Przemyslaw Ratajczyk wynik 32000 pkt , 3 miejsce Rockworld I wynik 28560 pkt oraz najwieksza ryba karp 14760 złowiony przez Adama Sobik . Zarząd Koła regulamin zawodów zatwierdził a same nie przestrzeganie regulaminu kierownictwo stwierdziło ,że zawodnicy to zatwierdzili przed zawodami. Również nie podobalo się brak sponsorów , posiłku ale tak postanowił organizator tym bardziej ,że nie był w stałym kontakcie z Zarzadem Koła , sam termin zawodów był także w nie odpowiednim czasie gdyż w Kole odbywały sie zawody Mistrzowskie . Co do dziur to może kolego trochę przesadzasz bo zostala droga poprawiona i utwardzona ,

krzysztof_13:
Kierownictwo Sazana od dłuższego czasu zabiegało o wpuszczenie jesiotra , jest to ryba duża i bardzo waleczna , z relacji tych co go mieli na kiju wynika ze jest to duża frajda , a że tobie kolego to nie odpowiada to juz nic nie poradzę jest ich tylko 7 szt. rosną do duzych romiarów , myslę ,że tobie nie zależy na złowieniu i zabraniu ryby tylko na walce z dużą rybą.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej