Forum dyskusyjne koła 126 Odra > Ochrona wód

Śmieci

(1/5) > >>

Jędrzej:
Jako już pełnoprawny członek koła mam pytanie . Chodzi o pozostawione na Srebrnioku śmieci , pod słupem z numerem wody . Dzisiaj jak przyjechałem zabrałem stamtąd dwie reklamówki odpadków , sporo śmieci wiatr rozrzucił po parkingu i łące , też pozbierałem . Wracając z wędkowania znowu stały wory i znowu zefirek rozwiewał różności . Nie rozumiem dlaczego ludzie to tam zostawiają , robi się tam syf . Prezes , czy jest jakaś dyrektywa z Waszej strony aby tam te śmieci ludki zostawiali ? Wywozicie to czy jak ? Czy po prostu śmierdzące , leniwe dziady tam nam robią wysypisko ?

krzysztof_13:
Kol. dziękuję za informację zaczniemy szczególnie się tam tej wodzie przyglądać , poinformuję komisariat poliscji w krzyzanowicach , chcielismy tam postawić kontener na smieci ale czy to się tam utrzyma , mamy także problem na Łęgoniu i nie sa to wędkarze tylko wiadomo kto to pozostawia a zwłaszcza te gumki i przy tym jeszcze coś muszą zjeść i sie czegoś napic a gdzie to wyrzucić - na parking najłatwiej , mamy zamiar kupić kamery i częciowo to monitorowąż może to coś da zobaczymy.

Jędrzej:
Nie wiem czy ten kontener to dobry pomysł ? Będzie jak na parkingu przy 627 , kosz się przepełni a mimo to ludzie będą dokładać , nie daj Bóg kosz ukradną ( co jest bardzo prawdopodobne ) a śmieci i tak będą tam zostawiane . Może tabliczkę tam przywiesić z zakazem pozostawiania odpadków .
 Nie wiem kiedy ludzie nauczą się zabierać swoje śmieci ? Ten Srebrniok to taka ładna woda , aż żal patrzeć jak koło niej walają się kupy śmieci .

krzysztof_13:
Będąc tam dzisiaj widziałem te smieci , postramy się to uprzątnąć i spróbujemy ustawić tam kontener po uzgodnieniu z RZGW - z o b a c z y m y -

Jędrzej:
No to fajnie , ile będę mógł to też pozbieram przy najbliższej okazji .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej