Zbiornik Licencyjny Sazan > Pytania w sprawie licencji

Ilość zawodów komercyjnych na zbiorniku licencyjnym "SAZAN"

<< < (6/6)

krzysztof_13:
Kol. piszecie a nie wiecie o czym - zapraszam do wstąpienia do Zarządu Koła i pokażecie co potraficie było kilku i po dwóch miesiącach odeszli jak zobaczyli ,ze dobrze się krytykuje ale jak trzeba coś zrobić to nie ma czasu albo za ile  take są wasze odpowiedzi.  zapraszam

Martinez:
Ludzie im zaufali, wybrali na walnym zebraniu, a oni nawet na zebranie Zarządu nie przyszli tylko rezygnację złożyli. Dotarło do nich że trzeba społecznie pracować.

Jędrzej:
Widzę, że krzykaczy a propos Sazana jest tutaj bardzo dużo, a wczoraj na walnym nikogo w tej sprawie.
Tacy wszyscy odważni przed monitorami, tyle mają do powiedzenia, jednak jak przychodzi co do czego, to odwagi brakuje  ;D ;D ;D
Dlatego wydaje mi się, że tu chodzi o coś innego, że to jest zwykły hejt ze złośliwości i czystej zazdrości.
W tym miejscu chciałem podziękować gospodarzom Sazana za świetną robotę jaką czynicie i już wiosny doczekać się nie mogę  8) :)

dackin:
Dziękujemy wszystkim za głosy poparcia i zaufanie. Nadal będziemy robić wszystko aby Sazan był najatrakcyjniejszym zbiornikiem w kraju. Co do krzykaczy komputerowych nie zamierzamy się Nimi przejmować. Od dłuższego czasu odnoszę wrażenie że wszystkie żale są wylewane nad wodą w momencie gdy poziom alkoholu przekracza normy i do tego kiedy nie ma osób co do których zarzuty są kierowane. To jedna grupa krzykaczy , druga to ci którzy siadają przed klawiaturą i tam realizują swoje wędkarskie marzenia. I jedna i druga grupa osób jak dla mnie jest śmieszna . Cały czas powtarzamy masz jakiś pomysł , zapraszamy jesteśmy otwarci na propozycje. Rąk do pracy zawsze potrzeba więc czekamy na chętnych . Osoby które tak dużo krzyczą anonimowo niech wiedzą że wszystko co robimy to poświęcamy na to prywatny czas i niejednokrotnie własne środki transportu czy też materiały. Więc chętnych do pomocy zapraszamy i jak ktoś zapyta " co z tego będzie miał " to odpowiadam : poza satysfakcją że jest piękne łowisko to nic więcej. Więc nie zamierzamy się przejmować anonimowymi krzykaczami i będziemy robić swoje. Zapraszamy do rzeczowej i konstruktywnej rozmowy twarzą w twarz a nie anonimowo przed ekranem komputera. Z wędkarskim pozdrowieniem i do zobaczenia nad wodami. Teraz możecie wylać na mnie falę hejtu lecz od razu oświadczam że nie zrobi na mnie wrażenia.
Darek Gmyrek.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej