Zbiornik Licencyjny Sazan > Pytania w sprawie licencji

Regulamin łowiska "SAZAN"

(1/24) > >>

marcinsazan:
Mam pytanie kiedy będzie dostępny regulamin łowiska "Sazan" na 2013 r.

krzysztof_13:
Regulamin łowiska ukaze sie na stronie po zatwierdzeniu przez Zarząd Okręgu PZW w Katowicach i będzie obowiązywał od 01.01.2013 r.

krzysztof_13:
Kol. czy naprawdę niektórzy nie potrafią czytać regulaminu , będąc dzisiaj tam stwierdziłem ,że maty nie są zgodne z regulaminem , stosowane są przynety rzepik , konopie , podbieraki tez maja wiele do zyczenia - jest ograniczona ilość licencji i jeszcze nie potrafimy tego uszanować. Ogniska palone gdzie popadnie , nawet kubła na śmieci nie potraficie otworzyć gdy jeden jest pełny , nie ztrudniamy na etat człowieka co wszystko bedzie za was robił. Chcemy tam łowic zacznijmy troche szanowac to co juz mamy . Zamklismy przejazd obok nowego ogrodzenia gdyz są tam posadzone drzewka i tak jakis cwaniak w zeszłym tygodniu przejachał obok przez trawę i po tych drzewkach , czy tak trudno wjechać od duzej plazy , jak nie to zrobimy tam przejazd i wszycy będą jeżdzić obok tych dwóch stanowisk - będzie przyjemnie !!!

phl10:
Tyle naruszeń - maty ., przynęty , podbierak  co robić - ZABRAĆ LICENCJE JEDNEMU DRUGIEMU TO PRZĄDKU SIE  NAUCZĄ ! ! !

krzysztof_13:
Kol. stwierdzam ,że trochę nie dbacie o złowione ryby 1. przetrzymujecie je za długo i pytanie czy jeśli nie złowiłem to tez mam z ryba robić zdjęcie sobie i to wszystko wiecznie trwa , mało tego ryba leży a sobie sprawdzacie czy zdjęcie dobrze wyszło , nie mówię ,że między czasie gdy zaczynacie robić zdjęcie a jest duża kilka razy spadnie na matę. 2. stosowanie zanęt  - konopie , rzepik itd.  regulamin wyraźnie mówi co wolno stosować. Pewne ,że od przyszłego roku będzie obowiązywał podbierak minimum szerokości 90 cm wzwyż oraz mata tzw. kołyska. Spraw śmieci czy tak było trudno otworzyć nowy kontener aby tam wrzucić śmieci ale nie lepiej obok kubła . pilnować tych co puszki zbierają bo przekopują i resztki śmieci rzucają obok kontenera.  3. O bojkach już nie wspomnę jak można połamać bojkę a na dodatek zakosić leda 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej