Forum dyskusyjne koła 126 Odra > Masz jakiś pomysł? napisz!

aktywność

(1/2) > >>

lechsulim:
witam ,
stronka fajna , ale forum puściutkie , nie ma chętnych by podzielić się info o połowach ?

krzysztof_13:
widocznie koledzy się czegoś boją lub nie potrafia coś napisac lub posłać zdjęcia  swoch rekordów , zawsze mile widziane różne ciekawostki

krzysztof_13:
mamy podstronę wedkarskie opowieści i czekamy na róże ciekawski zwiazane z wedkarstwem i nie tylko

krzysztof_13:
Kol. odbyły sie zawody karpiowe na Sazanie i nikt nic na ten temat nie pisze a został pobity rekord w iosci złowionych łącznie ryb. Czy zawody były prowadzone prawidłowo czy sa jakieś sprawy które by należało usprawnic na przyszłość.. Na temat obchodzenie sie z dużymi rybami też nikt nie pisze , a ryby podczas robienie zdjęc spadają na matę i nie tylko a sami wiecie co to odznacza . Co do jesiotrów to dobże ze nie biorą tak jak w zeszłym roku bo należało by sie z nimi bardzo ostroznie obchodzić , dobrze by było starać sie wyczepiać w wodzie nie wyciagając na brzeg. Jak najmniej brac do rąk.

wojciechb:
Na zawodach nie byłem wiec sie wypowiadał nie bede , ale co do jesiotra do bardzo chetnie sie wypowiem .
Po pierwsze : BŁEDEM BYŁO WOGOLE WPUSZCZENIE JESIOTRA - LEPIEJ BYO BY WPUSCIC PARE KARPI 10 +

PO drugie : "obrze by było starać sie wyczepiać w wodzie nie wyciagając na brzeg. Jak najmniej brac do rąk." to pan pojechał to po h.... one sa wogole wpuszczone ????  moze za niedłógo bedzie sie karac za złowienie jesiotra -  Prosze mi wytłumaczyc jak mam wychaczyc w wodzie 30 kg. jesiotra ??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej