Forum dyskusyjne koła 126 Odra > Masz jakiś pomysł? napisz!

JAK DZISIAJ BYŁO NA RYBACH

(1/30) > >>

Jędrzej:
Dzisiaj na Srebrnioku z płytkiej wody  na pickera weszły trzy karpiki ledwo wymiar , dwa wielkie karachy i lechol prawie 60 cm . Dwa karpie poszły na patelnie , reszta woda . Kolega obok wyjął amura około 70 cm . Na drugim brzegu pod parkingiem , nawaleni karpiarze też ustrzelili amura ale ze względu na pijacki bełkot dokładnie nie usłyszałem wielkości ryby , z daleka około 3 kg .

krzysztof_13:
Gratulacje tzn. ryba jest i bierze . dobrze by było na ten temat coś pisać przynajmniej wiadomo co się dzieje na zbiorniku ;D

roger74:
witam do kolegi Jędrzej K byłem przy chłopakach jak wyciągli  tego amurka co zaraz zobaczył wodę nie (PATELNIĘ????) >:(nie rozumiem co pan miał na myśli ( pijacki bełkot)w rozmowie z chłopakami było wszystko okej ps:pijacki bełkot pewnie był u pana a podsłuchiwanie osób trzecich jest związ :(ane z brakiem kultury mógł pan podejść do chłopaków i zobaczyć co się działo a nie wypisywać bzdur z domysłu ???   >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Jędrzej:

--- Cytat: roger74 w March 31, 2014, 10:20:37 AM ---
witam do kolegi Jędrzej K byłem przy chłopakach jak wyciągli  tego amurka co zaraz zobaczył wodę nie (PATELNIĘ????) >:(nie rozumiem co pan miał na myśli ( pijacki bełkot)w rozmowie z chłopakami było wszystko okej ps:pijacki bełkot pewnie był u pana a podsłuchiwanie osób trzecich jest związ :(ane z brakiem kultury mógł pan podejść do chłopaków i zobaczyć co się działo a nie wypisywać bzdur z domysłu ???   >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

--- Koniec cytatu ---

Dokładnie się przyglądałem tym chłopakom , cały czas byli we trzech , również przy wyciąganiu ryby i nikt tam więcej nie chodził , rozumiem wiec , że Kolego byłeś jednym z tych łowiących  heheeh . A podsłuchiwać nie musiałem bo darliście się na cały Srebrniok , pewnie w Czechach też was słyszeli !!! - Więc nie ucz mnie chłopie kultury jak nie wiesz co to znaczy !

roger74:
nie usprawiedliwiając chłopaków może rzeczywiście zachowywali sie głośno(bez bełkotu)trzeba było podejść i by na pewno panu powiedzieli wagę i rozmiar bo ja z nimi rozmawiałem i było wporzo. >:( >:(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej