Forum dyskusyjne koła 126 Odra > Masz jakiś pomysł? napisz!

Nowy RAPR

(1/1)

Jędrzej:
Magazyn Polskich Wędkarzy "Wędkarski Świat" z lipca 2014 r. podał informację o rozpoczęciu prac przez Zarząd Główny PZW nad nowelizacją RAPR-u.

Mam pytanie czy w Okręgach i Kołach PZW wiadomo coś na ten temat ?

Czy zmiany będą konsultowane społecznie (członkowie związku), czy jest to odgórna inicjatywa ZG PZW. Prezesie , proszę o informację ?

osamark:
Szanowny Panie Rzeczniku PZW.
Możliwe, iż jest Pan bardzo zapracowany, jednak zajmowane stanowisko zobowiązuje Pana do zabierania głosu w sprawach ważnych.
Modyfikacja RAPR to wydarzenie ważne a zarazem pilne.
Panie Rzeczniku czy są prowadzone prace nad modyfikacją RAPR.
Liczę na szybką odpowiedź.

Rzecznik prasowy ZG PZW (do 28.09.2015)- Andrzej Zieliński:
Witam,
Nad zmianami w RAPR pracuje Komisja ds. zagospodarowania i ochrony wód działająca przy Zarządzie  Głównym PZW. W tej chwili trwają prace nad przygotowaniem projektu zmian w Regulaminie. W opracowaniu są m.in. wnioski skierowane do ZG przez poszczególne zarządy okręgów, które zawierają postulaty zmian w RAPR zgłaszane przez koła PZW. Po zakończeniu pracy nad wnioskami komisja przedstawi projekt zmian Zarządowi Głównemu PZW.
Pozdrawiam,

osamark:
Szanowny Panie Rzeczniku.
Czy Okręgi PZW oraz Koła PZW zostały o tym poinformowane ?

krzysztof_13:
Kol. nasze Koło otrzymało informacje o wprowadzeniu zmian i Zarząd miał podać zmiany jakie byśmy chcieli to co wiem w Okregu Katowice wszystkie koła otrzymały tą informacje czy Koła się z tego wywiazały to nie wiem jak nie to muszą przyjąc to co bedzie zatwierdzone przez Z.G.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej