Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Na temat Zawodów Karpiowych Sazan 2012  (Przeczytany 383 razy)

speed123

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 4
Na temat Zawodów Karpiowych Sazan 2012
« dnia: May 08, 2012, 00:13:58 AM »
....no i po zawodach, które trwały od 3 do 6 maja br. Ale z tego co zauważyłem te fajne czasy organizatorskie co były dawniej odeszły już do lamusa. Organizacja do bani, sorry za wyrażenie, ale po cholerę piszecie w Regulaminie zawodów w punkcie 2, że "premiowane są miejsca 1-6", jak w rzeczywistości tylko 3 pierwsze miejsca dostały nagrody?
Tutaj podaję link http://www.kolo-odra.pzw.org.pl/cms/6169/regulamin_zawodow_karpiowych
Obiadów nie było, sponsorów również!!! No i nagród za miejsca od 4 do 6 ujęte w regulaminie zawodów!!!  Tylko nie piszcie, że zgodnie pkt 34 regulaminu Organizator ma prawo do zmian, owszem takie prawo macie, tylko że trzeba to podać wcześniej do publicznej wiadomości, najpóźniej w trakcie trwania zawodów.  A nic takiego nie miało miejsca!  Czyli wniosek z tego, że regulamin obowiązuje tylko Nas?  Zastanawiam się nad tym, co by było gdyby ktoś np. nie zdał licencji w regulaminowym terminie, tylko np parę miesięcy później?  Albo w inny sposób nie stosował się do obowiązujących przepisów Regulaminu Sazana?  Na to pytanie już Wy musicie sobie odpowiedzieć. Bo albo do regulamimnów stosujemy się wszyscy albo nie.  Nawet stanowiska zawodów utworzono tylko po jednej stronie lini brzegowej,  ciekawe dlaczego? Żeby daleko nie trzebabyło chodzić???
Wniosek mam tylko jeden, zawody najgorsze ze wszystkich. I jesli ktoś podejmuje się takiej organizacji, to pozyskanie sponsorów to jedna z najważniejszych idei. 
Proszę o ustosunkowanie się do mojej wypowiedzi TUTAJ NA FORUM  Organizatorów Zawodów, Kierownictwa Koła -  kogokolwiek. Bo przezież forum służy swobodzie wypowiedzi i z taką myślą to zostało założone.

krzysztof_13

 • Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 347
regulamin zawodów
« Odpowiedź #1 dnia: May 18, 2012, 10:16:31 AM »
Dzisiaj trudno odpowiedzieć dokładnie czym organizator kierowal sie ,ze brak było sponsorów , nie zrobił stanowisku z drugiej strony , brakiem posiłku wszystko zostanie wyjasinione na posiedzeniu Zarzadu Koła - wiadomo tylko ,że przed rozpoczęciem zawodów wszyscy zgodzili sie na wczesniejsze rozpoczęcie zawodów , nie byłem na otwarciu zawodów gdyz w tym samym czasie odbywały sie zawody w Kole Mistrzowskie na zbiorniku Łęgon. Osoby opowiedzialne za kierowaniem łowiska należy bardziej naciskać i zmuszać do wyjaśnienia ich decyzji. Na spotkaniu w lutym z kierownictwem Sazana nikt nie przedstawił zasadnych decyzji , kto był to wie o czym sie mówiło i jakie zmiany podjęto , może należało by ponownie zrobić spotkanie z kierownictwem w celu wyjasnienia pare spraw organizacyjnych. Należało by napisać wszyskie zastrzeżenia wnioski usprawniajace dalszą działalność SAZANA . Wiadomo ,że musi to byc większość aby można było podjąc zdecydowane kroki w sprawie zmian regulaminu lub zasad dalszej działalności.  

stary

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 9
Na temat Zawodów Karpiowych Sazan 2012
« Odpowiedź #2 dnia: May 19, 2012, 20:12:24 PM »
Owszem godzilismy sie na wczesniejsze rozpoczecie zawodów i to było akurat fajne .

Ale:

O braku posiłków dowiedzielismy sie w trakcie zawodow .
O tym ze ryba punktowana jest ok 5 kg. równiesz
Ale szczytem było to ze premiowane były miejsca 1-3 a w reólaminie wyraznie pisze ze 1-6 O tym dowiedzielismy sie dopiero na rozdaniu nagród!!


Pytam po raz ostatni kierownictwo sazana :

DLACZEGO NIE BYŁO SPONORÓW !!!! NIE CHACIAŁO SIE SZUKAC ????
DLACZEGO NIE BYŁO POSIŁKOW ???
DLACZEGO LOWISISMY TYLKO NA JEDNEJ STRONIE ????

I WRESCI DLACZEGO NIE BYŁO PREMIOWANYCH MIEJSC 1-6 TAK JAK W REGÓLAMINIE ?!!!!!!? ????

speed123

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 4
Na temat Zawodów Karpiowych Sazan 2012
« Odpowiedź #3 dnia: May 21, 2012, 01:28:33 AM »
Sorry, , ale na nic takie tłumaczenie, a może raczej usprawiedliwienie, że w tym tym samym czasie odbywały się inne zawody, a co? Zawody na Sazanie z góry spisaliscie, że będą tymi gorszymi?  No bo tak to teraz wygląda...  To po co organizowaliście Zawody na Sazanie? Żeby je poprostu zbyć i mieć je z głowy? Odwalić przysłowiową "robotę" i tyle...  Planując zawody wiedzieliście chyba że Sazan kooliduje z Łęgoniem. Ale może lepiej jak jeden na drugiego zwali odpowiedzialność i winnnych nie ma...  Ale "łamanie" regulaminu nikogo nie usprawiedliwia. Chcecie promować łowisko nie zabiegając o reklamę, a są nią zadowolone drużyny, i obawiam się, że w przyszłym roku, po takich tegorocznych zawodach niejeden zastanowi się czy warto tu przyjechać.... Osoby organizujące zawody - jednym słowem - nie poradziły sobie z tym wszystkim...  I obawiam się stary że tłumaczeń wiecej już na forum nie będzie, bo co? Wyjasnią to między sobą, mając nadzieję, że tacy jak my to zapomnimy i bedzie po sprawie.
 Albo napiszą potem, że odbyło się zebranie i podjęto działania usprawniające organizację. Ale "niesmak" w drużynach pozostanie i tyle. Jedyny pozytyw tego wszystkiego to te kible, ale nic wiecej!!! PANIE PREZESIE - pora więc NA ZMIANY, póki Ci co niby na czymś się znają nie zchrzanią tego wszystkiego, bo nie ma nic gorszego jak zła opinia! A zacznie się od tego że w tym kole notorycznie łamie się REGULAMIN!!!

stary

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 9
Na temat Zawodów Karpiowych Sazan 2012
« Odpowiedź #4 dnia: May 21, 2012, 16:37:58 PM »
Ja juz na nic nie czekam  , dzis wyslałm zawIadomienie  listowne do PZW o zlamaniu rególaminu na zawodach !! .

Nie pisze juz o braku sponsorów itp. bo to lenistwo ale o powaznych zaniedbaniach jakimi jest złamanie rególaminu !!!

krzysztof_13

 • Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 347
Na temat Zawodów Karpiowych Sazan 2012
« Odpowiedź #5 dnia: May 22, 2012, 22:22:41 PM »
no to masz pecha kolego pytałem sie organizatorów wszystkie sprawy które dotyczą regulaminu obowiązującego na zawodach karpiowych Sazan 2012 zostały uzgodnione z zawodnikami przed rozpoczeciem zawodów i nikt nie wnosił sprzeciwów wię o co Ci chodzi. , moze chcesz zająć miejsce w kierownictwie nic trudnego tylko sie zgłosić , masz dobre propozycje bardzo mile widziane.   

stary

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 9
Na temat Zawodów Karpiowych Sazan 2012
« Odpowiedź #6 dnia: May 22, 2012, 23:04:07 PM »
CO !! Uzgadniane by.ło tylko wczesniejsze rozpoczecie zawodow , i ze karpia punktuje sie od 5 kg. !!!

Nic panie prezesie nie było gadane o zmianie premiowanych miejsc itp. chyba ze w gronie 3 osobowym .
Jest juz prawie iesiąc po zawodach a na stronie nadal nie ma relacji , i wynikow .

Mysle ze sprawe tych zawodow powinno sie zakończyc ! I skupic na przyszłorocznych !ZEBY BYŁO OCZYM GADAC ALE POZYTYWNIE !!

 

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.