Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU SKŁADEK CZŁONKOWSKICH OGÓLNOZWIĄZKOWYCH ORAZ NA OCHRONĘ I ZAGOSPODAROWANIE WÓD W ROKU 2020 DROGĄ BEZGOTÓWKOWĄ NA KONTO BANKOWE OKRĘGU PZW GDAŃSK

Aktualności | 2020-03-18 | Publikujący: Okręg PZW w Gdańsku

UWAGA :
PREZYDIUM ZO WPROWADZA Z DNIEM 17.03.2020 R. MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU SKŁADEK CZŁONKOWSKICH OGÓLNOZWIĄZKOWYCH ORAZ NA OCHRONĘ I ZAGOSPODAROWANIE WÓD W ROKU 2020 DROGĄ BEZGOTÓWKOWĄ NA KONTO BANKOWE OKRĘGU- powyższa forma obowiązuje do końca trwania epidemii


W przypadku podjęcia decyzji opłacenia składek w tej formie należy postępować w następujący sposób:
1.    Wykonać telefon do skarbnika Koła (wykaz Kół z numerami telefonu znajduje się na stronie internetowej Okręgu) celem ustalenia rodzaju składki i wysokości opłaty.
2.    Dokonać wpłaty na konto bankowe Okręgu PZW w Gdańsku: Bank Millennium 71 1160 2202 0000 0001 7552 0735. W treści wpłaty należy wpisać imię i nazwisko, przynależność do kola wędkarskiego oraz rodzaj opłaconych składek.
3.    Wpłata upoważnia wędkarza do wędkowania na wodach Okręgu PZW  w Gdańsku ( bez konieczności wklejania znaków) z zezwoleniem za rok 2019. Wędkarz podczas wędkowania musi posiadać wymienione zezwolenie, dowód opłaconej składki (można okazać go we telefonie komórkowym) oraz kartę wędkarską.
4.    Po okresie karencji  skarbnicy w kolach wkleją wędkarzom do legitymacji opłacone wcześniej składki, wydadzą zezwolenie wędkarskie na rok 2020, a pobiorą potwierdzenie zapłaty za wcześniej wykupione składki oraz zezwolenie  2019.


W przypadku nowowstępujących wędkarzy obowiązuje wpisowe zgodnie z Statutem PZW. Nowy członek PZW ma prawo skorzystać z powyższej metody opłacenia składek , a wówczas na łowisku będzie legitymował się kartą wędkarską,  potwierdzeniem opłaty w tym  i wpisowego, który zwalnia go na czas epidemii z posiadania zezwolenia.
Następnie, po okresie karencji ma obowiązek  zgłoszenia się do koła wędkarskiego z potwierdzeniem wykupionych składek celem zakupu legitymacji członkowskiej do której skarbnik koła wklei mu opłacone składki i wyda zezwolenie na rok 2020.
Na wędkarzach spoczywa obowiązek zgłoszenia się do kół wędkarskich w celu wklejenia do legitymacji wędkarskich znaków składek oraz otrzymania zezwolenia na rok 2020 w ciągu 30 dni od daty ogłoszenia zakończenia epidemii i ogłoszenia tej daty w odrębnym komunikacie PZW zamieszczonym na stronie internetowej. Po przekroczeniu wyznaczonej daty tracą ważność dopuszczone na czas epidemii zezwolenia-potwierdzenia przelewów, a brak składek w legitymacji członkowskiej i zezwolenia na rok 2020 będzie traktowane na łowisku jak kłusownictwo.

Prezes Zarządu Okręgu
  Mieczysław Górski

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.