Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Porozumienia

POROZUMIENIE Z OKRĘGIEM PZW ZIELONA GÓRA

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Gorzowie Wlkp. informuje, że od 1 stycznia 2019 r. obowiązuje porozumienie zawarte z Okręgiem PZW w Zielonej Górze w zakresie wnoszenia ulgowych opłat okresowych oraz opłaty rocznej na jedną wybraną wodę z 50% zniżką, tj. wędkarze Okręgu PZW w Gorzowie Wlkp. wykupują w kołach Okręgu w Zielonej Górze znaczek za 45 zł, a wędkarze Okręgu Zielona Góra w kołach Okręgu Gorzów Wlkp. znaczek za 55 zł za wędkowanie na wodach ogólnodostępnych obu Okręgów.

Umawiające się Okręgi ustalają jednolitą obniżoną wysokość składek okresowych na wody nizinne i górskie w obu Okręgach:

1.      Za 1 dzień z brzegu i lodu      - 10,00 zł

2.      Za 3 dni z brzegu i lodu         - 15,00 zł

3.      Za 7 dni z brzegu i lodu         - 20,00 zł

Wędkarze Okręgu PZW w Zielonej Górze zamierzający wędkować:

 • ze środków pływających na wodach Okręgu w Gorzowie Wlkp. są zobowiązani do wniesienia dodatkowo opłaty w wysokości 25 zł, płatnej raz  w roku do w/w zezwoleń,
 • metodą trollingową na wodach Okręgu w Gorzowie Wlkp. są zobowiązani do wniesienia dodatkowo opłaty w wysokości 55 zł, płatnej raz w roku do w/w zezwoleń

Wszystkie wymienione opłaty dotyczą tylko członków zrzeszonych w Okręgu PZW w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze. Dodatkowo obydwa umawiające się Okręgi w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze ustalają, że ich członkowie mają prawo do wędkowania na zasadach wzajemności w wodach rzeki Ilanki 2 oraz rzeki Pliszki 6 pod warunkiem posiadania opłaconej rocznej okręgowej składki na ochronę i zagospodarowanie wód w swoim Okręgu.

 

Z wędkowania wyłączony jest fragment rzeki Ilanki od górnej granicy rezerwatu przyrody „Dolina Ilanki” do lewostronnego dopływu znajdującego się w granicach działki nr 26 obręb Pniów.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • Plif Plif Data dodania: 2 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • kglagow Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  kglagow

  Porozumienie a jak nieporozumienie.
  Może jednak na zasadzie wzajemności wędkarze Okręgu PZW Zielona Góra łowiacy ze środków pływających na wodach Okręgu Gorzów Wlkp. nie będa musieli ponosić dodatkowych kosztów w wysokości 25 zł , wszak wędkarze z Okręgu Gorzów Wlkp. nie wnoszą dodatkowej opłaty w wysokości 20 zł na wędkowanie ze środków pływających na wodach Okręgu Zielona Góra.
  I może jednak jest szansa aby wędkarze z Okręgu Zielona Góra (podobnie jak wędkarze Okręgu Jelenia Góra) mogli w ramach porozumienia nieodpłatnie wędkowac na wskazanych wodach Gospodarstwa Rybackiego w Międzyrzeczu? Będziemy niezmiernie wdzięczni za renegocjację zawartego porozumienia między Okręgami Gorzów Wlkp. i Zielona Góra. Zawsze jest na to dobra pora!

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin