Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Uchwała nr 18/2012

Uchwała nr 18/2012

Prezydium Zarządu Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego

w Gorzowie Wlkp.

z dnia 15.05.2012r. w sprawie zakazu wywozu zanęty i przynęty środkami pływającymi

 1. Na podstawie § 46 ust. 15 Statutu PZW zakazuje się wywozu zanęty i przynęty środkami pływającymi na jeziorze Głęboczek.
 2. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega zatwierdzeniu przez Zarząd Okręgu.

 

Sekretarz ZO PZW                                        Prezes ZO PZW

Halina Małecka                                        Marian Ludwikowski

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • marianno Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  marianno

  Inny przemiły Pan, działacz tamtejszego koła jak tylko dowiedział się, że jesteśmy z daleka to mówił prosto w oczy że nie chce nas tam widzieć i zrobi wszystko żeby nas wykurzyć. Twierdził że wywoził po nas śmieci taczkami chociaż przy każdej kontroli nikt nie miał do nas zastrzeżeń bo śmieci zawsze były w workach. Potrafił podejść do wędki która stała powiedzmy 12 metrów od nas i zacząć ją zwijać pod pretekstem że jest nie pilnowana. Czy aby na pewno tacy ludzie powinni siedzieć w zarządach i mieć wpływ na przyszłość wędkarstwa?

 • marianno Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  marianno

  Najgorsze było to jak wasz wspaniały strażnik SSR przyjechał któregoś razu w nocy razem z policjantem. Siedziałem sam, więc nie mogłem mieć nawet swojej wersji. Panowie nie raczyli się mi nawet przedstawić. Jeden z panów wyburkał jakieś nazwisko "Polny" - w rzeczywistości ma inne lecz podobne nazwisko o czym oczywiście wiedziałem. Kazali mi wyciągać ponton z wody ponieważ mówili że jest kategoryczny zakaz używania środków pływających. Co oczywiście było kłamstwem o którym oczywiście wiedziałem. Wizyta panów trwała jakąś godzinę i poległa na straszeniu.

 • marianno Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  marianno

  Uchwała przeszła co tylko dowodzi zacofaniu w szeregach PZW. Z tego co mi wiadomo duża część ludzi działająca w okręgu w Gorzowie odeszła właśnie z powodu jakiejś niezgody. Mam nadzieje że dożyje czasów, kiedy nikt nie będzie zmuszony wyjechać za granice żeby złapać swój wymarzony rekord. Panowie z PZW apeluje o większe zrozumienie dla wędkarzy, a nie widzicie tylko wszędzie kłusowników. Tak było bynajmniej z Panami ze Słońska. Chociaż chyba każdy słyszał aferę z parku narodowego właśnie ze Słońska. Natomiast czepiacie się wędkarzy którzy wykorzystują ponton czy też echosondę. Zrzucacie nam że szukamy ryb z "telewizorami" i rzucamy rybą przynętę pod pysk. Widać zacofanie i epoke kamienia łupanego. Dla was jedynym sposobem łowienia pozostał bambus ze spławikiem z pióra łabędzia zawiązany na włos z końskiego ogona.

  Najlepsze jest to, że w każdej chwili mogę tam pojechać i łowiąc z rzutu łowić prawdopodobnie tyle samo ryb. Tylko że robiłem to dla sportu i wyłącznie dla zabawy, a złowione ryby fotografowałem i wypuszczałem z powrotem do wody.

 • Kruszakin Łukasz Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  Ale Stachu teraz będzie dumny SSR rządzi,precz intruzom z innych kół,w końcu mają prywatę śmiech na sali przeszkadzali wam ludzie łowiący karpie choć ryby zawsze odzyskiwały wolność i wracały do wody w super kondycji,nie wiem gul wam skakał że my łowiliśmy a wy nie czy co,nikt nikomu nie zabrania umieć łowić bo na naukę nigdy nie jest za pózno nasze rybki wracały do wode a wasze bez wyjątku trafiają na głęboki olej.PRECZ MIĘSIARZĄ.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin