Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Pomoc w wyposażeniu dla Szkółki wędkarskiej - Rybomania 2015

Aktualności | 2021-01-03 | Publikujący: Koło GWDA Piła

Pomoc w wyposażeniu dla Szkółki wędkarskiej Rybomania 2015

W ramach cyklicznej, ogólnopolskiej akcji, mającej na celu skojarzenie firm obecnych na Targach wędkarskich "Rybomania" w Poznaniu, z najbardziej aktywnymi i potrzebującymi szkółkami wędkarskimi w Polsce pod auspicjami Polskiego Związku Wędkarskiego, nasi uczniowie otrzymali wyposażenie wędkarskie, pomocne w uprawianiu wędkarstwa.

Nasza Szkółka została wybrana przez Radę ds. Młodzieży Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego, przy współpracy z Akademią Batmana, działającą przy redakcji Wiadomości Wędkarskie. Było to gwarantem tego, że przekazywany sprzęt trafił w ręce naprawdę potrzebujących młodych wędkarzy.        

 

Przekazanie sprzętu wędkarskiego przez biorące udział w akcji firmy zostało dokonane osobiście przez przedstawicieli tych firm podczas targów Rybomania 2015 w Poznaniu w niedzielę 8 lutego, o godzinie 14:15 na scenie głównej. Przekazanie nastąpiło bezpośrednio opiekunom szkółek i młodym wędkarzom obecnym na targach w obecności przedstawicieli Polskiego Związku Wędkarskiego oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich.         

 

Przedstawicielami naszej Szkółki Wędkarskiej w finale akcji w celu odebrania sprzętu wędkarskiego renomowanych firm byli: opiekun szkółki - Andrzej Górny, Tymoteusz Piłat, Mateusz Gacek, Karol Kałużny.         

 

Serdeczne gratulacje otrzymaliśmy też od Prezesa Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile, obecnego na finale akcji - Czesława Pachowicza. Z radością przyjęliśmy informację, że wyróżniono również szkółkę wędkarską ze Złotowa.                                                  

 

Gratulujemy!    

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • lech Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

    Taka młodzież to duma koła