Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Najwszechstronniejszy Wędkarz Koła

 

   Zgodnie z Uchwałą (pkt 3 protokół nr 1/11) podjętą przez Zarząd Koła PZW Lublin Haczyk wprowadzamy cykl zawodów wewnętrznych Koła pod nazwą "Najwszechstronniejszy Wędkarz Koła Haczyk".

 

 

   Regulamin:

 

Do cyklu zaliczamy wyniki z 5 tur, czyli zawodów mistrzowskich Koła, to jest: podlodowe, karpiowe, spławikowe, spinningowe, gruntowe. Udział w zawodach mogą wziąć jedynie członkowie Koła Haczyk, aby uczestniczyć w cyklu wystarczy wystartować w co najmniej jednych z wymienionych zawodów. Informacja o datach i miejscach zawodów będzie podana na stronie internetowej Koła oraz w sklepie Haczyk.

 

 

   Punktacja i Klasyfikacja:

 

Za zwycięstwo w pojedynczych zawodach cyklu przyznawany jest 1pkt, 2 miejsce - 2 pkt itd., czyli miejsce w zawodach jest równoznaczne z punktami przynanymi do klasyfikacji "Najwszechstronniejszego Wędkarza Koła".  Zwycięzcą całego cyklu jest zdobywca najmniejszej ilości punktów zsumowanych ze wszystkich  zawodów cyklu, z zastrzeżeniem, że odrzucamy jeden najgorszy wynik (liczy się najlepszy wynik 4z5).

Za nieobecność w zawodach przyznawane jest ilość punktów równa liczbie zawodników biorących udział w zawodach o najliczniejszej obsadzie +1 punkt. 

 

 

   Nagrody:

 

Począwszy od roku 2016 zgodnie z uchwałą podjętą przez Walne Zgromadzenie Członków Koła Haczyk w 2015 nagradzanych jest 6 najwyżej sklasyfikowanych zawodników - talonami do wykorzystania w sklepach wędkarskich.

 

 

   Aby zobaczyć pełne wyniki cyklu zawodów odwiedź dział KLASYFIKACJE