Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Podlodowe Mistrzostwa Koła PZW Lublin Haczyk 03.02.2019 - komunikat nr1

Komunikaty | 2019-01-22 | Publikujący: Koło PZW Lublin Haczyk

Zarząd Koła PZW Lublin Haczyk serdecznie zaprasza członków swojego Koła do udziału w pierwszych zawodach sezonu 2019. Zaczynamy od Podlodowych Mistrzostw Koła, które odbędą się w niedzielę 3 lutego.  Równocześnie zawody będą pierwszą turą cyklu zawodów "Najwszechstronniejszy wędkarz Koła Haczyk 2019".

 

Łowisko zawodów oraz godzina zbiórki zostanie podana w komunikacie nr2, który zostanie opublikowany w dniach 29-30 stycznia. Tego też dnia zostanie podjęta ostateczna decyzja potwierdzająca organizację bądź odwołanie zawodów - decydować będą warunki pogodowe i minimum 15cm grubości lodu.

 

UWAGA! 
Zawody zostaną rozegrane "na żywej rybie" zgodnie z nowymi Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego oraz z naszą kołową, kilkuletnią tradycją. W tym celu każdy zawodnik musi mieć ze sobą wiaderko 17L do przetrzymywania ryb.

 

Organizatorzy zawodów proszą o potwierdzenie swojego startu telefonicznie pod numerem telefonu 695 231 066 (Andrzej). Zapisy do zawodów przyjmujemy do piątku (01.02) włącznie. Wszystkie osoby, które zapiszą się na listę startową zostaną poinformowane o treści komunikatu nr2 za pomocą wiadomości sms.

 

Przypominamy, że na zawodach mistrzowskich w naszym Kole NIE POBIERAMY OPŁATY STARTOWEJ.

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.