Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Daniel Flor najlepszym spławikowcem w Haczyku!

W sobotę 1 czerwca, na łowisku w Kaleniu, odbyły się Mistrzostwa Koła PZW Lublin Haczyk w wędkarstwie spławikowym. Stabilna, słoneczna pogoda nie zachęciła do żerowania karpi, jednak z karasiami w większych ilościach nie było większego problemu.

 

Po szybkiej odprawie i rozlisowaniu stanowisk, zawodnicy rezeszli się po dwóch sektorach zaczynając przygotowania do zawodów. Nie na wszystkich stanowiskach odławiano szybko i regularnie karasie. Zdarzało się tak, że jeden zawodnik łowił je regularnie, natomiast sąsiad głównie tylko się przyglądał. Także należało wiedzieć co i jak zrobić, aby łowić ryby bliżej brzegu. Natomiast większych problemów ze złowieniem karasi nie było w momencie, gdy ktoś chwycił w rękę odległościówkę. Od 20 metrów od brzegu żerowały duże stada karasi i czasami branie następowało od razu po ułożeniu się zestawu.

 

Najlepszym "łowcą" i tym samym Mistrzem 2019 został Daniel Flor, dla któgo jest to pierwszy tytuł mistrzowski w historii naszego Koła. Miejsce drugie zajmuje Andrzej Wasil, natomiast trzeci jest debiutant jeśli chodzi o zawody w naszym Kole - Damian Kwiatkowski.

 

Szczegółowe wyniki zawodów w załączniku. Koszty łowiska oraz posiłku w 100% pokrył Zarząd Koła PZW Haczyk.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.