Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Grzesiek ponownie na mistrzowskim tronie - relacja z Gruntowych Mistrzostw Koła

W ostatnią niedzielę lipca rozegrano Gruntowe Mistrzostwa Koła PZW Lublin Haczyk. Zawody odbyły się na urokliwym zbiorniku wodnym w Czemiernikach. Niestety, tym razem sezon urlopowy mocno "odbił się" na frekwencji, ponieważ do rywalizacji o laur najlepszego feederowca stanęło jedynie 7 śmiałków.

 

Aby uatrakcyjnić rywalizację, Zarząd Koła postanowił rozegrać zawody na łowisku w Czemiernikach, wodzie dość rybnej, z której coraz częściej korzysta coraz wiecej Kół PZW. Przy dobrym żerowaniu ryb, głównie karasi, można tam liczyć nawet na 5 cyfrowe wyniki. Tym razem jednak, daleko nam było do przekroczenia granicy 10 000 punktów. Być może miała też wpływ na to pogoda - upał lał się z nieba.

 

Mimo wszystko ryb było sporo, niestety, pobierały one przynętę bardzo ostrożnie. Było mnóstwo spóźnionych zacięć, czy też zgubionych ryb podczas holu. Brania były częste, a dominowało delikatne, techniczne podejście do bardzo chimerycznych tego dnia karasi. Co więcej - częstym przyłowem była płotka o rozmiarze... palca, która dawała bardzo małe punkty.

 

Najlepiej z tej rywalizacji zzaprezentował się Grzegorz Grodek, zwyciężając z wynikiem niemal 5kg ryb. Na miejscu drugim Dariusz Schulz, z wynikiem o 400 punktów mniejszym. Na najniższym stopniu podium stanął Piotr Magnuszewski (3 440pkt), który minimalnie pokonał Andrzeja Wasila. Kolejne miejsca zajęli Marcin Alter, Maciej Porębiak, a klasyfikację punktową zamknął nie po raz pierwszy ;-) Tomasz Samoń.

 

W imieniu Zarządu Koła gratulujemy naszym feederowcom i zapraszamy na kolejne kołowe zawody!

Dokładne wyniki zawodów w ząłączniku.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.