Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Spinningowy Puchar Prezesa w rękach Radka Nastaja

W niedzielę 6 października miała miejsce tradycyjna, jesienna wycieczka członków Koła PZW Haczyk (i naszych przyjaciół). Tym razem pojechaliśmy autokarem blisko, bo nad rzekę Wieprz w miejscowości Nielisz. Ci, którzy chcieli wziąć udział w zawodach "Spinningowy Puchar Prezesa Koła" łowili na rzece, natomiast kto chciał połowić rekreacyjnie mógł dodatkowo łowić na zbiorniku Nielisz.

 

Trzeba przyznać, że zawody były bardzo emocjonujące, ledwo wymiarowe okonie łowili wszyscy, ale trafiały się także szczupaki czy też boleń. Ostatecznie, po zebraniu wyników od zawodników, okazało się, że najwięcej punktów zebrał Radosław Nastaj, który swój wynik oparł głównie na ponad 80 centymetrowym szczupaku. Była to zarazem największa ryba zawodów, gdyż wszystkie pozostałe punktowane ryby były ledwo ponad wymiar ochronny.

 

Zawody oczywiście zakończyły się wspólnym grillem i rozmowami nie tylko o rybach. A wiele wskazuje na to, że to nie ostatnie kołowe zawody w tym roku, także bądźcie czujni. Przed nami "Integracja okoniowa", której data ze względów pogodowych (listopad) zawsze podawana jest dosłownie na kilka dni przed zawodami.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin