Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje

Najwszechstronniejszy Wędkarz Koła Haczyk 2020

Klasyfikacje | 2020-10-25 | Publikujący: Koło PZW Lublin Haczyk

Sezon 2020 był bardzo nietypowy pod każdym względem. Covid-19 pokrzyżował plany również jeśli chodzi o zawody wędkarskie. Mimo obostrzeń, w zupełnie innych warunkach, udało się jednak rozegrać statutowe zawody wędkarskie, tym samym wyłoniliśmy naszych mistrzów.

Rok rozpoczął się zimą, której można powiedzieć, że nie było, a przynajmniej nie taką, która pozwoliłaby rozegrać bezpieczne zawody podlodowe. Brak regulaminowej pokrywy lodowej spowodował odwołanie Mistrzostw Podlodowych. Wiosną natomiast uderzył wirus i wszelkie zawody zostały odwołane. Po pewnym czasie nastąpiła wirusowa "odwilż" i udało nam się rozegrać trzy zawody mistrzowskie. 

W metodzie spławikowej najlepszym okazał się Paweł Sobczak, który wyprzedził debiutanta Tomasza Laszuka oraz Daniela Flora, który nie zdołał obronić tytułu wywalczonego w 2019 roku. Tydzień później rozegraliśmy, również na Krzczeniu, Feederowe Mistrzostwa Koła. Swoje wysokie umiejętności pokazał Sławomir Jarosz, który idealnie rozpoczął swoją przygodę w naszym kole, miejsce drugie dla Macieja Porębiaka, natomiast najniższy stopień podium również dla debiutanta - Piotra Zieleńczuka. We wrześniu na rzece Wiśle odbyły się spinningowe Mistrzostwa Koła. Tutaj najlepszy okazał się Maksymilian Szkutnik przed Igorem Plisem oraz Andrzejem Wasilem. 

 

Wędkarzem roku 2020 został po raz drugi z rzędu Grzegorz Grodek - po raz pierwszy w historii tej klasyfikacji udało się obronić 1-wsze miejsce rok po roku. W roku 2015, kiedy również Grzesiek zdołał obronić tytuł, pozycją nr1 musiał się podzielić (taka sama liczba punktów). Miejsce drugie (podobnie jak w 2019) zajął Andrzej Wasil. Miejsce 3 dla Pawła Sobczaka. Na miejscach 4,5,6 zostali sklasyfikowani kolejno: Marcin Alter, Daniel Flor oraz Maciej Porębiak. I tutaj na miejscach 5 i 6 ponownie mamy powtórkę z roku ubiegłego.

 

Zgodnie z Uchwałą Walnego Zgromadzenia Koła Haczyk z dnia 13.12.2015, pierwsza 6 klasyfikacji zostanie nagrodzona talonami na zakupy w sklepie wędkarskim.  A oto medaliści zawodów mistrzowskich w roku 2020:

 

Mistrzostwa Podlodowe - odwołane ze względu na brak regulaminowej pokrywy lodowej

 

Mistrzostwa Spławikowe, Krzczeń

1. Paweł Sobczak

2. Tomasz Laszuk

3. Daniel Flor

 

Mistrzostwa Spinningowe, rz.Wisła - Maciejowice

1. Maksymilian Szkutnik

2. Igor Plis

3. Andrzej Wasil

 

Mistrzostwa Feederowe, Krzczeń

1. Sławomir Jarosz

2. Maciej Porębiak

3. Piotr Zieleńczuk

 

Mistrzostwa Karpiowe - odwołane ze względu na covid-19

 

 

Szczegółowe wyniki możecie sprawdzić w załącznikach

 

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.