Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Feederowe Mistrzostwa Koła - Komunikat nr1

Komunikaty | 2021-04-14 | Publikujący: Koło PZW Lublin Haczyk

Zgodnie z planem imprez wędkarskich na rok 2021, Zarząd Koła PZW Lublin Haczyk zaprasza swoich członków na Mistrzostwa Koła metodą feederową, które odbędą się na Dratowie w niedzielę 25 kwietnia.

 

W związku z sytuacją covidową, obowiązującymi rozporządzeniami państwowymi oraz przepisami PZW, potwierdzenie zawodów (lub ich odwołanie) nastąpi w dniu 21 kwietnia w Komunikacie nr2.

 

W oparciu o najnowsze przepisy ZOSW, Zarząd Koła zastrzega sobie możliwość losowania stanowisk przez Komisję Sędziowską, nie odbędzie się też zbiórka przed zawodami oraz zakończenie po zawodach (łącznie ze wspólnym posiłkiem).

 

Wymagamy wcześniejszego zapisania się na listę startową za pośrednictwem smsa (imię i nazwisko) na nr. 600 520 885 najpóźniej do dnia 21 kwietnia.

 

Wszyscy zainteresowani proszeni są o obserwowanie naszej strony, w Komunikacie nr2, który powinien ukazać się 21 kwietnia, zamieszczone będą wszelkie szczegóły odnośnie zawodów, bądź też zawody zostaną odwołane (brak zgody Okręgowego Kapitanatu Sportowego).

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin