Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Marcin Czop mistrzem koła po covidowej przerwie

Aktualności | 2021-05-19 | Publikujący: Koło PZW Lublin Haczyk

Z opóźnieniem spowodowanym przez covid-19 w końcu mogliśmy powrócić do wędkarskiej rywalizacji sportowej. W sobotę, na "sportowym łowisku" okręgu lubelskiego - Dratowie, odbyły się Feederowe Mistrzostwa Koła PZW Lublin Haczyk.

Zawody odbyły się w sobotę 15 maja, a na starcie pojawiło się 10 zawodników.  Frekwencja mała, ale trzeba być wyrozumiałym w obecnych czasach, dodatkowo to nie był planowy termin mistrzostw i na pewno nie wszystkim chętnym data pasowała.

 

Ryby w samych zawodach rozkręcały się powoli, początek to głównie oczekiwanie na pierwsze branie, gdzieniegdzie w siatce lądował jazgarz bądź sumik karłowaty. Wszyscy jednak czekali na dratowskie leszcze, które z czasem zaczęły pojawiać się u zawodników. Najlepszy wynik 5 225 pkt uzyskał Marcin Czop, który dokładnie tydzień temu uzyskał awans do Feeder Grand Prix Okręgu na rok 2021, a zawody właśnie odbywały się na Dratowie. Miejsce drugie z wynikiem 4 935 pkt padło łupem Darka Schulza, który ostatni sezon GPO zakończył na wysokim 8 miejscu. Miejsce na podium uzupełnił jeden z najlepszych spławikowych żołnierzy w Polsce (jako drużyna nasi członkowie koła okazali się najlepsi) Igor Plis z wynikiem 4 170pkt.

 

Teraz pora na Feederowe Mistrzostwa Okręgu, trzymamy kciuki za naszych reprezentantów, a już 12 czerwca pora na kolejne zawody mistrzowskie koła, tym razem spławikowe.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin