Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Spinningowe Mistrzostwa Koła - 13.06.2021, Międzyrzec Podlaski

Komunikaty | 2021-05-31 | Publikujący: Koło PZW Lublin Haczyk

Zarząd Koła PZW Lublin Haczyk serdecznie zaprasza na Spinningowe Mistrzostwa Koła, które odbędą się 13 czerwca na zbiorniku wodnym po żwirowym w Międzyrzecu Podlaskim.

 

Organizator zapewnia łodzie wyposażone w wiosła oraz licencje uprawniające do wędkowania, nie zapewnia obciążenia/cumy do łodzi oraz silnika. Ze względu na ograniczoną ilość środków pływających o dostępności łodzi będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Dojazd na łowisko odbywa się we własnym zakresie. Dla osób posiadających własne środki pływające na miejscu dostępny jest slip do wodowania łodzi. Ze względu na to, że zawody zostaną przeprowadzone na tzw. "żywej rybie" każdy z uczestników musi posiadać miarkę i aparat, zalecany jest także podbierak.

Zapisy odbywają się w sklepie wędkarskim "Haczyk" na ul. Górskiej 9 w Lublinie i/lub drogą elektroniczną na adres email: radeknastaj@gmail.com do dnia 09.06.2021 włącznie. Oprócz imienia i nazwiska w zgłoszeniu należy podać numer kontaktowy oraz dokonać wpłaty 10zł kaucji, zwrotnej na miejscu zawodów.

 

Zbiórka przewidziana jest na godz 5:30 przy Stanicy Wędkarskiej przy zbiorniku ul. Zahajkowska 44E w Międzyrzecu Podlaskim, prosimy o odpowiednio wcześniejsze przybycie na miejsce odprawy. 

 

 

Po zawodach przewidziany jest ciepły posiłek/obiad, a jego koszty w całości ponosi Zarząd Koła Haczyk.

 

W związku z panującymi obostrzeniami każdy z zawodników powinien posiadać osłonę ust i nosa, używać jej zgodnie obowiązującymi przepisami sanitarnymi jak również zachować odpowiedni dystans.

 

 

Serdecznie zapraszamy.

Kontakt w przypadku pytań :Radek - nr tel. 502 288 648.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin