Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

Nokaut na lodzie - relacja z Podlodowych Mistrzostw Koła "Haczyk"

Podlodowy Mistrz Koła Haczyk 2013  Tomasz Matyjasek

 

   Czwarte Podlodowe Mistrzostwa Koła PZW Lublin Haczyk za nami! W zawodach wzięło udział 25 zawodników, w tym mistrzowie z lat ubiegłych - Tomasz Michalak (2010, 2012) oraz Tomasz Matyjasek (2011). Jak się okazało, tytał najlepszego podlodowca wrócił do Tomka Matyjaska, który wygrywając obie tury z przewagą 6 punktów sektorowych znokautował swoich konkurentów.

 

   Po pierwszej turze faworyci rozgrywek nie zawiedli. Z wynikiem 650 punktów liderował Tomek Matyjasek, przed ciągle jeszcze panującym mistrzem Tomkiem Michalakiem (610 pkt), a 3 miejsce zajmował debiutujący w zawodach naszego Koła Paweł Gajowiak (575 pkt). Druga tura zapowiadała się emocjonująco. Po zmianie sektora okazało się, że ryb brań jest zdecydowanie mniej. W drugiej turze znakomicie poradzili sobie Tomasz Kasperski (500 pkt, a podczas 1 tury zaledwie 30 pkt) oraz Tomasz Matyjasek (575 pkt). Zdecydowanie słabszy wynik uzyskał Tomasz Michalak i wiadomym się stało, że będzie musiał pożegnać się z tytułem mistrza. Równe łowienie w obydwu turach dały wysokie miejsca Pawłowi Gajowiakowi (8 pkt sektorowych i 2 miejsce) oraz Dariuszowi Schulzowi (9 pkt, 3 msc). Najlepszym juniorem Koła okazał się po raz kolejny Damian Hunek, który w pierwszej turze uzyskał nawet 9 wynik wśród wszystkich zawodników biorących udział w mistrzostwach.

 

   Należy również wspomnieć o przepysznym żurku przygotowanym przez Marcina Palczewskiego, który rozgrzał zawodników tuż przed 2 turą zmagań. Po zawodach, przy tradycyjnym już grillu, wręczono pamiątkowe dyplomy oraz puchary.

 

 Zarząd Koła "Haczyk" dziękuje wszytkim uczestnikom i zaprasza na kolejne zawody Koła. Poniżej znajdują się pełne wyniki, a w Naszej galerii znajdziecie jeszcze więcej zdjęć.

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin