PZW - POLSKI ZWIĄZEK WĘDKARSKI - POLISH ANGLING ASSOCIATION
https://www.pzw.org.pl/home

Aktualności

PZW - Wędkuj z nami! - aplikacja na smartfony i tablety

Aktualności | 2017-11-30 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Wersja 1.1


- możliwość rozwinięcia fragmentu treści danej aktualności
- poprawki wyglądu i animacji
- poprawki zgłoszonych błędów

 

Uwaga! W kolejnej aktualizacji planujemy dodać mapę wód PZW z targetowaniem po GPS.

 

Aktualnie pracujemy nad pełną wersją na androida. Po zakończeniu prac przewidujemy rozszerzenie na pozostałe systemy.

 

Pobierz najnowszą wersję!

 


 

Pobierz najnowszą wersję oficjalnej aplikacji Polskiego Związku Wędkarskiego (PZW) "PZW - Wędkuj z nami!" na smartfony i tablety, aby zawsze mieć sprawdzone i aktualne informacje dotyczące Twojej pasji!

 

Aplikacja zapewnia użytkownikom stały dostęp do aktualności z całego kraju, ale też z wybranych okręgów, kół czy klubów wędkarskich. Informacje pojawiają się regularnie, aby wszyscy mieli dostęp do najświeższych wiadomości.

 

Nowa aplikacja to nie tylko aktualności, ale też źródło merytorycznej wiedzy i możliwość kontaktu z innymi wędkarzami. Błyskawicznie sięgniemy tu po „Regulamin amatorskiego połowu ryb” oraz sprawdzimy swoje szanse na uzyskanie karty wędkarskiej. Dla osób, które pragną szlifować swój kunszt wędkarski, przeznaczony jest natomiast moduł „Szkółka wędkarska” – doskonała droga do pogłębienia wiedzy i praktycznych umiejętności.

 

Podobnie jak w przypadku innych dziedzin, tak i wędkarstwie najważniejsza jest wymiana wiedzy i doświadczeń. Zapewnia to aplikacja „PZW - Wędkuj z nami!” – pozwala na łatwy kontakt z innymi użytkownikami na szerokim forum, na którym można się pochwalić swoimi sukcesami, zapytać o radę czy wesprzeć kogoś mniej doświadczonego.

 

Pobierz aplikację „PZW - Wędkuj z nami!” – to nowoczesne i wygodne rozwiązanie, które pomoże Ci w pełni cieszyć się urokami wędkowania!

 

Komisja ds. Mediów i Promocji Wędkarstwa Zarządu Głównego PZW

kontakt: g.kidawski@zgpzw.pl

Zdjęcia