Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

PZW na Targach Rybomania 2018 w Poznaniu

Trzy dni tegorocznej, poznańskiej Rybomanii, były dla Zarządy Głównego PZW pracowite, ale i sympatyczne. Było nam bardzo miło, że tak wielu kolegów wędkarzy odwiedziło nasze stoisko, by porozmawiać, zadać pytania, często trudne pytania, w oczekiwaniu na szczere odpowiedzi tych, których zadaniem jest usprawnienie działań naszego stowarzyszenia.

 

Bardzo dziękujemy kilkudziesięciu potencjalnym dawcom szpiku kostnego, którzy w trakcie trwania targów zdeklarowali swoją chęć ratowania ludzkiego życia na sąsiednim stoisku Fundacji DKMS, z którą nawiązaliśmy współpracę pod hasłem - „Wędkarz do szpiku kości”. Mamy nadzieję, że kontynuacja tej akcji, będzie miała miejsce nie tylko na targach, ale i na szeregu wędkarskich imprez, które mają miejsce na przestrzeni całego roku.

 

Na uroczystości otwarcia targów podziękowaliśmy firmom, które wspierały i wspierają sport wędkarski oraz szkolenie młodzieży. W Poznaniu udało nam się zawrzeć szereg nowych umów z producentami i dystrybutorami sprzętu, które zapewnią kadrom narodowym wyposażenie związane ze startami. Jak co roku, na targach miał miejsce finał akcji „PZW i Rybomania – dzieciom”, która jest poniekąd naszym oczkiem w głowie, bo najważniejsi wędkarze, to ci najmłodsi, gdyż to od nich zależy przyszłość i kształt naszego Związku.

 

Spotkania na Targach „Rybomania” w Poznaniu zaowocowały podpisaniem umów sponsoringu w zakresie produkcji przez PZW filmu szkoleniowego dla potrzeb szkółek wędkarskich dzieci i młodzieży prowadzonych w okręgach Polskiego Związku Wędkarskiego, a mianowicie:

- z Firmą INFO-CENTRUM KONSULTING Sp. z o.o. (dystrybutor i właściciel marki PISCARI)

- z Hurtownią Artykułów Wędkarskich GOMAR w Wołominie

- z Firmą ABRAMIS Sp. z o.o. (dystrybutor i właściciel marki MIKADO)

- VANIS Sp. z o.o. (właściciel firmy imprezywedkarskie.pl)

- PPHU MatchPRO

 

a także zawarciem umów sponsoringu dla kadry PZW na rok 2018:

- seniorów w dyscyplinie muchowej z Firmą WIZARD Andrzej Zasadzki i Firmą RED S.C. Wejherowo

- seniorów w dyscyplinie podlodowej z Firmą GIENEK-GLINY.PL Eugeniusz Warcholiński.

 

 

Rzecznik prasowy PZW

Krzysztof Szymański

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Sonda

Ile masz lat? (dotyczy członków PZW)
< 16
16-17
18-26
27-40
41-65
> 65
Głosuj wyniki

Na skróty