Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

PODLODOWE MISTRZOSTWA KOŁA 2019!!!

Aktualności | 2019-01-23 | Publikujący: Koło PZW Puławy Miasto

               Zarząd Koła PZW Puławy Miasto zaprasza członków naszego Koła na zawody wędkarskie " O Podlodowe Mistrzostwo Koła 2019", które planujemy przeprowadzić w dniu 2.02.2019 roku /sobota/ na stawie Olesin k/Kurowa. 

       Zawody rozegrane zostaną metodą mormyszki zgodnie z zaleceniami OKS żywą rybą, w związku z tym każdy zawodnik zobowiązany jest do posiadania pojemnika o pojemności minimum 17l do przechowania ryb w stanie żywym. Ponadto należy mieć zabezpieczenie w postaci linki o długości min. 10 m oraz na obuwiu zabezpieczenie antypoślizgowe.

       Zawody rozegrane zostaną w 2 dwugodzinnych turach przedzielonych gorącym posiłkiem zgodnie z aktualnymi Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego / dostępne na stronie internetowej ZG/. Zbiórka uczestników na łowisku o godz. 7.30 - dojazd własny. uczestnicy zawodów zobowiązani są do posiadania aktualnych opłat wędkarskich na 2019 rok obowiązujących na terenie Okręgu Lublin

          Zgłoszenia zawodników do dnia 31.01.2019 do godz. 15.00 przyjmuje Wiceprezes ds Sportu Kol Jasik Mariusz telefoniczne lub SMS na nr 600379833. Zawodnicy niezgłoszeni w terminie nie zostaną dopuszczeni do zawodów.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Sonda

Będąc na urlopie wędkujesz ...
sam
z kolegami
z żoną
z dzieckiem
z dalszą rodziną
Głosuj wyniki

Na skróty