Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Spotkanie z przedstawicielami Okręgów PZW rejonu południowo - wschodniego

Aktualności | 2020-09-12 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

 

12 września 2020 r. w „Domu Wędkarza” w Warszawie odbyło się, czwarte spotkanie strefowe. Tym razem przedstawiciele Zarządu Głównego spotkali się z przedstawicielami Okręgów Polskiego Związku Wędkarskiego z rejonu południowo-wschodniego Polski.


Obradom przewodniczył kol. Edward Fornalik, członek ZG PZW, prezes ZO PZW w Krakowie. W spotkaniu uczestniczył i powitał gości Prezes Zarządu Głównego – Kol. Teodor Rudnik, Skarbnik ZG - Kol. Jerzy Leus, Wiceprezes ZG ds. ochrony i zagospodarowania wód – Kol. Wiesław Heliniak i Wiceprezes ZG ds. mediów i promocji kol. Dariusz Dziemianowicz.


Przedstawicielami Okręgów PZW tej strefy, uczestniczącymi w spotkaniu byli koledzy z Bielsko Białej, Chełma, Kielc, Krosna, Krakowa, Lublina, Nowego Sącza, Przemyśla, Rzeszowa, Siedlec, Tarnobrzega, Tarnowa, Zamościa, Białej Podlaskiej, Białegostoku i Radomia.


Spotkanie przebiegało wg. tego samego programu, i omawiano te same zagadnienia jak na spotkaniach poprzednich "stref". 


Głównym tematem dyskusji był przedstawiony przez kol. D. Dziamianowicza projekt Ordynacji wyborczej do władz i organów PZW. 

Zgłoszone i przyjęte na wszystkich czterech spotkaniach wnioski zostały zamieszczone w wersji dokumentu, który trafi na najbliższe posiedzenie Zarządu Głównego, jako projekt do zatwierdzenia. Na jego podstawie odbywać się będą Okręgowe Zjazdy Delegatów i Zjazd Krajowy Delegatów PZW, a okręgi przygotują ordynację dla Kół PZW.


Dyskutowano również nad możliwością przeprowadzania zebrań sprawozdawczo-wyborczych w Kołach, co w obecnej sytuacji epidemicznej może okazać się niemożliwe.


W dalszej części spotkania kol. W.Heliniak poinformował o przygotowywanym projekcie nowelizacji przepisów odnoszących się do funkcjonowania służb odpowiedzialnych za ochronę wód. 

 

[MM]


Poleć znajomemu

Zdjęcia

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Ile masz lat? (dotyczy członków PZW)
< 16
16-17
18-26
27-40
41-65
> 65
Głosuj wyniki

Na skróty