Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Podziękowania dla firmy RELAX

Aktualności | 2021-01-21 | Publikujący: Młodzież PZW

W drugim tygodniu stycznia br., w siedzibie firmy „RELAX” w Bielawie odbyło się spotkanie kierownictwa Firmy, z przedstawicielami Rady ds. Młodzieży ZG PZW, z jej przewodniczącym kol. Wiesławem Misiem - Wiceprezesem ZG PZW ds. Młodzieży.

 

W trakcie spotkania odbyła się miła uroczystość przekazania przez przedstawicieli władz naszego Związku okolicznościowych podziękowań, za wsparcie udzielone przez RELAX w roku ubiegłym organizatorom praktycznie wszystkich imprez centralnych, zrealizowanych pod patronatem Rady.

 

Na spotkaniu zaprezentowano również ubiegłoroczne dokonania, a także ustalono pola możliwej współpracy na przyszłość. Miło nam donieść, że właściciele Firmy RELAX, panowie Kowalczykowie zadeklarowali gotowość dalszego wspierania wędkarstwa młodzieżowego. Wsparcie nadal będzie dotyczyć wszystkich imprez młodzieżowych o charakterze ogólnopolskim, organizowanym na zlecenie Rady ds. Młodzieży ZG PZW.

 

Korzystając z okazji już teraz, w imieniu młodzieży wędkarskiej zrzeszonej w Polskim Związku Wędkarskim, składamy Firmie „ RELAX’” najszczersze podziękowania.

Rada ds. Młodzieży
ZG PZW

Poleć znajomemu