Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Posiedzenie Prezydium Zarządu Głównego PZW – luty 2021

Aktualności | 2021-02-27 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

26 lutego 2021 r. poprzez wideokonferencję odbyło się posiedzenie Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego, któremu przewodniczył Prezes ZG PZW – kol. Teodor Rudnik. W posiedzeniu uczestniczyli Przewodniczący Głównej Komisji Rewizyjnej - kol. Józef Mazurkiewicz, Przewodniczący Głównego Sądu Koleżeńskiego – kol. Kazimierz Białas i Rzecznik dyscyplinarny ZG – kol. Henryk Mach.


Przyjęto porządek obrad, uzupełniony o złożone wnioski, a następnie protokoły z posiedzeń, które odbyły się 29 stycznia i 15 lutego br.


Następnie kol. Leszek Orzechowski – Przewodniczący Głównej Komisji Odznak, przedstawił wniosek wraz z projektem uchwał w sprawie przyznania Złotej odznaki PZW z wieńcami dla:

     1. Kol. S. Kostko – Okręg PZW w Białymstoku

     2. Kol. K. Szary – Okręg PZW w Słupsku

     3. Kol. Z. Kurkowski – Okręg PZW w Bydgoszczy 

oraz Złotej odznaki PZW dla:

     4. Kol. W. Badurak – Okręg PZW w Kielcach. 

Uchwała została podjęta.


Dyrektor Biura ZG PZW – kol. Marcin Mizieliński przedstawił informacje z działalności Biura ZG PZW za 2020 r. Omówił przeprowadzone zmiany organizacyjne w pracy biura oraz podejmowane przedsięwzięcia usprawniające współpracę z wędkarzami, działaczami i Okręgami PZW w zakresie m.in. realizacji uchwał i wniosków podejmowanych przez władze i organy Związku.


Kol. H.Mach – Rzecznik dyscyplinarny ZG  przedstawił obszerną relację ze swojej działalności, obejmującą stan toczących się postępowań, wyniki zakończonych i oddalone wnioski wobec braku podstaw do wszczęcia postępowania dyscyplinarnego.


Następnie przewodniczący poszczególnych Komisji problemowych ZG PZW przedstawili informacje z bieżących prac.


Kol. Dariusz Dziemianowicz – Wice prezes ZG ds. mediów i promocji, zawnioskował o ustalenie składu komisji w sprawie rozstrzygnięcia konkursu na Redaktora naczelnego „Wiadomości Wędkarskich”. Podjęto uchwałę w tej sprawie, powołując do składu komisji kol. T.Rudnika, kol. D.Dziemianowicza, kol. W.Misia i kol. J.Wiater.


Na zakończenie posiedzenia kol. Wiesław Heliniak – Wice prezes ZG ds. ochrony i zagospodarowania wód, przedstawił relację z podjętych, jako Pełnomocnik Zarządu Głównego, działań w Okręgu Mazowieckim PZW w Warszawie.[MM]


Poleć znajomemu

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Najaktywniejsi

Sonda

Czy byłeś na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Wybieram się w tym roku
Głosuj wyniki

Na skróty