Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zaproszenie I Spławikowe Grand Prix Okręgu - 25.11.2021 Krzyworzeka LISTA ZAWODNIKÓW

Aktualności | 2021-07-21 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

0KS PZW Sieradz zaprasza do udziału w I Spławikowym Grand Prix Okręgu 2021, które odbędą się w dniu 25.07.2021 r., na zbiorniku w Krzyworzece.


KAŻDY ZAWODNIK STARTUJĄCY W ZAWODACH KARTĘ I LEGITYMACJĘ WĘDKARSKĄ Z AKTUALNIE OPŁACONYMI SKŁADKAMI PZW NA ROK 2021 (warunek dopuszczenia do zawodów) - przed rozpoczęciem zawodów będzie ten obowiązek weryfikowany


Zgłoszenia dokonywać należy poprzez wpłacenie 50zł nie później niż do dnia 20.07.2021 (włącznie) na konto bankowe Okręgu PZW Sieradz. Wpłaty po terminie, nieprawidłowo zatytułowane nie będą uwzględniane. Wpisowe na zawody zostanie podzielona na dwie pule: kwota 20 zł od zawodnika zostanie przekazana na posiłek natomiast kwota 30zł od zawodnika zostanie przekazana do puli przeznaczonej na nagrody.

PEKAO SA O/Sieradz

63 1240 3275 1111 0000 2911 8030

TYTULE PRZELEWU proszę wpisać tylko IMIĘ i NAZWISKO oraz słowo 1GPO

 

w załączniku druki:  przelewu - 50zł , wpłaty - 50 złprzelewu - bez kwoty , wpłaty - bez kwoty

 

oraz potwierdzić udział telefonicznie - sms na numer 601 396 802 (w wiadomości sms proszę wpisać imię, nazwisko oraz słowo 1GPO) - w przypadku zgłaszania w jednym smsie więcej niż jednego zawodnika wymagane jest podanie numerów kontaktowych do każdego zawodnika.


Losowanie stanowisk o godzinie 6.45 w dniu zawodów 

 

PLAN ZAWODÓW:

6:45-7:00 Losowanie stanowisk

8:50 - sygnał wolno nęcić

9:00 - sygnał wolno łowić

12:50 - sygnał 5 minut do zakończenia zawodów

13:00 - sygnał koniec łowienia

 

Podczas odprawy przed zawodami zawodnicy proszeni są o zachowanie w miarę możliwości dystansu pomiędzy sobą.

 

Udział w zawodach oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach, zakresie i przez okres niezbędny dla organizacji, przeprowadzenia, publikacji wyników (w miejscu zawodów, w Internecie, w protokołach i innych dokumentach zawodów), promocji zawodów wędkarskich oraz udostępnienia danych (imię, nazwisko i numer telefonu) służbą i organom państwa w związku z działaniami w zakresie przeciwdziałania i zwalczania epidemi COVID-19.


UWAGA !!! Ze względu na brak możliwości parkowania aut nad samą wodą sprzęt trzeba transportować ręcznie (konieczność posiadania systemów transportowych)

 

 

 DOJAZD:

 

- kierujemy się drogą S8 na Wrocław, na węźle Złoczew kierujemy się na  Wieluń drogą numer 45. Dojeżdżamy tą drogą  do Wielunia (w Wieluniu jest to ulica Sieradzka) jedziemy prosto następnie ulica ta przechodzi w ulicę Kopernika. Z ulicy Kopernika skręcamy w prawo w ulicę Świętej Barbary a z niej następnie również skręcamy w prawo w ulicę Żubr która następnie przechodzi w ulicę Spacerową. W miejscowości Krzyworzeka skręcamy w lewo (przy krzyżu). Po przejechaniu 400m na wysokości posesji nr 199 (drewniany dom) skręcamy w prawo nad zbiornik.

 

 

W załącznikach mapka poglądowa dojazdu (źródło: geoportal.gov.pl).

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Ostatnio komentowane wiadomości

Sonda

Będąc na urlopie wędkujesz ...
sam
z kolegami
z żoną
z dzieckiem
z dalszą rodziną
Głosuj wyniki

Na skróty