Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Sierpniowy numer Wiadomości Wędkarskich

Aktualności | 2021-07-19 | Publikujący: Wiadomości Wędkarskie

W piątek 16 lipca w piątek oddaliśmy w Wasze ręce wyjątkowy numer 8/2021 Wiadomości Wędkarskich – znacznie różniący się o dotychczasowych wydań. Ma on zmienioną, nowoczesną szatę graficzną (layout), zaprojektowaną z rozmachem przez specjalistów na poziomie najlepszych na rynku magazynów lifestylowych.

 

Oprócz walorów estetycznych pozwala ona na prezentację nawet najtrudniejszych tematów w wersji lekkostrawnej. Dzięki likwidacji prognozy pogody, horoskopu i małych reklam modułowych poświeciliśmy więcej miejsca artykułom merytorycznym, o co zawsze prosiliście. Zaprosiliśmy do stałej współpracy nowych, wybitnych autorów, m.in. Dariusza Duszę – gitarzystę, kompozytora i tekściarza (i wędkarza), który wcześniej współpracował z zespołami: „Shakin Dudi”, „Dżem”, „Śmierć Kliniczna” i felietonistę z WŚ, a potem W360, oraz Roberta Sowę – znanego z programów TV mistrza kuchni i restauratora – profesjonalistę, który od numeru 8/2021 prowadzi nam rubrykę „Kucharz doskonały”.

 

Piszą dla nas łowcy wielkich sumów: Piotr Boufał i Czarek Kowalewicz. To dopiero początek, bo inni, nowi autorzy już przygotowują dla nas ciekawe materiały. Pojawiła się również na stałe winieta „Wiadomości Okręgowe”, w której prezentujemy problemy wędkarzy z różnych stron Polski i ciekawe wydarzenia z okręgów PZW.

 

W tym numerze przedstawiliśmy walkę wędkarzy z Okręgu PZW w Radomiu o ciszę na zbiorniku Jagodno oraz nowe, ciekawe zawody dla młodzieży – 1. Uczniowskie Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Spławikowych, zorganizowane we współpracy z Okręgiem PZW W Opolu,  w których wzięły udział reprezentacje kilkudziesięciu szkół podstawowych i średnich. Zachęcamy do współpracy inne okręgi – w terenie ciągle dzieją się bardzo ciekawe rzeczy, które warto pokazywać w ogólnopolskiej gazecie z bogatą, 85-letnią tradycją.

 

Co ważne, wszystkie obecne zmiany WW zostały wprowadzone z zachowaniem dotychczasowej ceny. Ciekaw jestem, jakie jest Wasze zdanie na temat unowocześnionych Wiadomości Wędkarskich – podzielcie się swoimi uwagami i opiniami na ten temat. Miłej lektury!

 

Jacek Kolendowicz

Poleć znajomemu

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Sonda

Czy byłeś na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Wybieram się w tym roku
Głosuj wyniki

Na skróty