Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Zawody okręgowe

Okręgowe Zawody Spławikowe o "Puchar Ligi"

Zawody okręgowe | 2021-10-17 | Publikujący: Okręg PZW w Legnicy

Zapraszamy na Okręgowe Zawody Spławikowe o "Puchar Ligi", które odbędą się w dniu 17 października br. na rzece Odra w Głogowie - Port Katedralny.

W zawodach uczestniczą drużyny kół PZW i klubów wędkarskich przy kołach (maksymalnie do 3 drużyn z koła lub klubu) w składzie 3 seniorów, maksymalnie do 9 juniorów/juniorek (wiek do 20 lat - decyduje rok ukończenia) zgłoszonych przez koła do startu indywidualnego maksymalnie do 9 kobiet zgłoszonych przez koła do startu indywidualnego.

Zawodnik rozpoczynający starty w zawodach w barwach Koła lub Klubu musi do końca sezonu reprezentować tą jednostkę, w której rozpoczął starty.

Zawodnik może startować w barwach klubu pod warunkiem złoszenia klubu z zestawieniem zawodników do startu w zawodach do Okręgowego Kapitanatu Sportowego w Legnicy w terminie określonym odrębnym pismem. Dopuszcza się możliwość startu nowych zawodników klubu pod warunkiem dostarczenia do OKS aneksu do zestawienia członków klubu z zastrzeżeniem, że zawodnik w czasie sezonu nie może zmieniać barw klubowych.

 • Koszt udziału w zawodach wynosi 30 zł od każdego zawodnika. Wpłatę za udział należy przekazać na konto Z.O. PZW w Legnicy w terminie do dnia 12.10.2021 r. Na przelewach wpisywać wyłącznie koszt udziału i nazwę zawodów bez adnotacji "opłata startowa". Opłaty nie będą przyjmowane w kasie Biura Z.O.
 • Termin pisemnych zgłoszeń na obowiązującym druku na adres poczty elektroniczneej: zawodysportowe@post.pl upływa z dniem 12.10.2021 r. Do pisemnego zgłoszenia zawodników w wieku do 18 lat należy dołączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział dziecka w zawodach i zobowiązaniu do sprawowania opieki nad dzieckiem w czasie zawodów podpisane przez jednego z rodziców. W przypadku braku oświadczenia zawodnik nie zostanie dopuszczony do zawodów.
 • Zawodnik lub drużyna musi posiadać (obowiązkowo) do okazania ksero dowodu wpłaty opłaty startowej pod rygorem niedopuszczenia do zawodów.
 • Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji drużynowej tylko w kategorii seniorów oraz indywidualnej w kategorii seniorów, juniorów i kobiet. Warunkiem rozegrania danej kategorii jest zgłoszenie na miejscu zawodów minimum w kategorii: seniorów - 5 zawodników, juniorów - 5 zawodników i kobiet - 5 zawodniczek. W przypadku braku na miejscu rozgrywania zawodów minimalnej ilości zawodników w danej kategorii, juniorzy i kobiety mogą startować w kategorii seniorów.
 • Zawody zostaną rozegrane w 5 sektorach (3 sektory w kategorii seniorów i po 1 sektorze w kategorii juniorów i kobiet). Do klasyfikacji drużynowej zaliczane będą wyniki uzyskane przez członków drużyny w kategorii seniorów. Do klasyfikacji indywidualnej w kategorii seniorów zalicza się wyniki uzyskane w sektorach.
 • Wyniki zawodów zaliczane są do rocznej punktacji Grand Prix Okręgu w dyscyplinie spławikowej w klasyfikacji drużynowej oraz indywidualnej w kategorii seniorów, juniorów i kobiet.
 • Ilość zanęt zgodna z uchwałą nr 17/2018 Prezydium Zarządu Okręgu PZW Legnica.
 • Losowanie sektorów i stanowisk odbędzie się z zastosowaniem programu komputerowego.
 • Zbiórka zawodników i sędziów w dniu zawodów o godz. 7.00 przy brzegu w Porcie Katedralnym (miejsce oznakowane).
 • Dojazd zawodników i sędziów we własnym zakresie.
 • Organizatorem zawodów jest Koło PZW ZG Głogów "Kleń".


P r o g r a m   z a w o d ó w :


godz.  7.00 -  7.15  sprawdzenie listy startowej

         7.15 -  7.45  zbiórka zawodników i sędziów, otwarcie zawodów, losowanie stanowisk

         7.45 -  8.00  dojście do wylosowanych stanowisk

         8.00 - 10.00  przygotowanie do zawodów

       10.00 - 13.00  zawody dla juniorów

       10.00 - 14.00  zawody dla seniorów

       13.00 - 15.00  praca Komisji Sędziowskiej

       15.00 - 15.30  ogłoszenie wyników, zakończenie zawodów

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Wiadomości

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
spławikową
gruntową
spinningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Na skróty