Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Dziękujemy sponsorom za wsparcie najmłodszych członków PZW!

Aktualności | 2021-11-17 | Publikujący: Młodzież PZW

Młodzież zrzeszona w Polskim Związku Wędkarskim wraz z Radą ds. Młodzieży pragnie podziękować za wsparcie działalności.

Rada ds. Młodzieży ZG PZW ma wiele możliwości pozyskiwania dodatkowych środków na swoją działalność. Jednym z takich sposobów jest nawiązanie współpracy sponsorskiej z określonym podmiotem albo otrzymanie darowizny. Sponsoring to nic innego jak forma promocji, niejako tańszy odpowiednik reklamy, która łączy sponsora i nasze stowarzyszenie. Firmy, które postanowiły sponsorować wędkarską młodzież, najczęściej włączają je w strategię swojej działalności, aby osiągnąć określone rezultaty.

 

Sponsoring jest więc odpłatnym przysporzeniem majątkowym (wyrażającym się w pieniądzach, rzeczach albo usługach) dokonywanym przez firmę, osobę prywatną lub instytucję (określaną mianem sponsora) na rzecz sponsorowanego, czyli w tym przypadku Rady ds. Młodzieży ZG PZW.

 

Podkreślić należy, że sponsoring nie jest czynnością jednostronną, ukierunkowaną na osiągnięcie korzyści przez Polski Związek Wędkarski. Tym właśnie różni się on od darowizny. Zarówno bowiem na sponsorze, jak i na PZW ciążą określone obowiązki, których realizacja uznawana jest za realizację umowy sponsorskiej. To tyle, w części informacyjnej i edukacyjnej zarówno koleżanek i kolegów, a w szczególności władz ZG PZW.

Jednak aby osiągnąć zamierzone cele, potrzeba odrobinę odwagi, chęci i sporo czasu poświęconego na rozmowy i spotkania z potencjalnymi sponsorami lub darczyńcami. Tak też jest w naszym przypadku, gdzie od trzech lat nasza działalność jest wspierana przez firmy i osoby prywatne.


ABRAMIS sp. z o.o. (MIKADO)

mikadologo.jpg


MATCH-PRO

matchpro.png

 

 

RELAX

relax.jpg

 


GOMAR

gomar_logo.jpg

VERMIS BAITS.pl

vermis_baits.png

 


Info Centrum Konsulting Sp. z o.o. PISCARI

piscari.jpg


STONFO Alesandro Stopioni

stonfo_1200x1200.png


GM fishing - przedstawiciel firmy MAVER

gm fishing

 


Barbara Wieczorek SIEK-M

siek.jpg


oraz wiele osób wspierających indywidualnie działalność Rady ds. Młodzieży ZGPZW.

 

Wszystkie firmy wywiązały się z postanowień umowy i dostarczyły zamówiony towar oraz produkty, a sponsorzy indywidualni przekazali wspomniane podarunki z daru posiadania wielkiego serca i sympatii do działań naszej Rady. Ogromne wsparcie naszych działań, na potrzeby olimpiad, obozów wędkarskich, konkursów, zawodów oraz prowadzonych „speckursów”, pomogły w pełnej realizacji programów dydaktycznych jak i planów Rady ds. Młodzieży ZG PZW. Na wszystkich imprezach, każdy z uczestników otrzymywał wiele cennych nagród i przydatnych artykułów wędkarskich. Podczas imprez zawsze były obecne banery, chorągwie i logo naszych darczyńców.

 

Dziękujemy za owocną współpracę i wsparcie działalności na rzecz najmłodszych członków PZW.

 

- Rada ds. młodzieży ZG PZW

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Wiadomości

Zebrania i spotkania

Kalendarz imprez

Polecamy

Forum - ostatnio dodane wątki

Członkowie PZW

Komentowane wiadomości

Sonda

Czy byłeś na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Wybieram się w tym roku
Głosuj wyniki

Na skróty